تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی مطالب طنز و سرگرم‌کننده

• شروع کننده موضوع افـــرا
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 2,141
  • پاسخ ها 95
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
آنکه‌به‌من‌وفا‌نکرد،مرحم‌تو‌نمی‌شود!
مامانم میگه پاشو یه جارو ڪن! میگم من امروز تولدمه نباید ڪار ڪنم! میگم مامان شام چے داریم؟؟ رفته زیر پتو میگه منم امروز زاییدم نباید ڪارڪنم?? خداییش قانع شدم???

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
سوالی که همیشه توی ذهنم بوده و بی جواب مونده؛ اینه که ‏گوسفندا که همیشه سبزی میخورن، اونا دیگه چرا چربی دارن؟?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
چقدر بی فرهنگین که با موتور از کنار آدم رد میشین و می‌پرسین عروس ننم میشی؟ و میرین خب دو دقیقه وایسا شاید خواستم جواب مثبت بدم بی‌شعور

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
یکی از معضلات امروزه جوانان اینه که! وقتی یه مادر و دختر رو با هم توی خیابون میبینند، واقعــاً نمیدونن به کدوم شماره بدن...!!!? ????????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
‏داشتم به یه لباس تو ویترین مغازه نگاه میکردم پسره رد شد گفت خانومی کارت بکشم برات؟! گفتم آره،سگ باشی اگه حساب نکنی ، پارس کرد رفت

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
یجوری میگن چرا خانوما همش برنامه آشپزی میبینن و هیچی نمیپزن، انگار خودشون بعد از اینهمه فوتبال دیدن دارن تو لالیگا بازی میکنن ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
پسره نوشته بود دنیا اگه مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود دختره زیرش نوشته شما جهان صداش کن ببین فرقی میکنه به حالت ?? ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
یکی از مسئولین اومده توو تلویزیون میگه : ﻣﺎ ﺳﻪ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺑﯿﮑﺎﺭ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺍﺭﯾﻢ?? ﻣﺮﺩ ﻣﻮﻣﻦ ﻣﺎ ﻓﻘﻂ پنج ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺑﯿﮑﺎﺭ توی تلگرام ﺩﺍﺭﯾﻢ ?? ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
‏گروههاي تلگرام خانوادگي منحل نميشن، بلكه هر چند وقت يك بار همه لفت ميدن و يه نفرو ميپيچونن يه گروه جديد مي‌زنن. اون سری با شوهرخالم دعواشون شده بود همین کارو کردن اسم گروهم گذاشتن: همه خوبا به جز نادر ??‎

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا