تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی مطالب طنز و سرگرم‌کننده

• شروع کننده موضوع افـــرا
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 2,160
  • پاسخ ها 95
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
آنکه‌به‌من‌وفا‌نکرد،مرحم‌تو‌نمی‌شود!
شوهره با زنش دعواش میشه از خونه میزنه بیرون.... بعد یکساعت تلفن میزنه به زنش.... زنش: بله؟...چته؟ شوهر:...می دونی الان کجام..؟؟ زنش:...کجا ول میگردی...خبر مرگت. شوهر :طلا فروشیه تو خیابون امام یادته که از یه جفت النگو خوشت اومده بود بهم گفتی برای روز ولنتاین بخر..؟؟؟ زنش:آره عزیزم..آره عشقم ....آره زندگیم...یادمه.. شوهر :دوتا مغازه اینورترش دارم قلیون میکشم ???

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
من حتی اگه به غار تنهایی خودم هم پناه ببرم مامانم میاد میگه اونجا نشین میخوام جارو بزنم ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
‏فرهنگ لغت بابام اون گ.ه: گوشی اون دست خر: مودم اون بی صاحاب: کولر اون لامصب: چراغ اضافه اون گ.ه مصب: کامپیوتر الله اکبرِ سره نمازو هنوز نفهمیدم چیه!?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
‏‌یه سری پولم نرسید واسه دوست دخترم کادوی ولنتاین بگیرم براش دو بیت شعر نوشتم فرستادم دیدم گفت خیلی آشغالی بلاکم کرد فکر کنم نباید آخره اردک تک تک تک تکه اردک می‌نوشتم تک شورتک

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
این پسرایی که میگن هر دختر دهه شصتی ای با آهنگ یه حلقه طلایی رقصیده، اینا همونایی هستن که تو عروسیا با کاپشن چرم با آهنگ جونی جونُم از خود بیخود میشدن و طول مسیر حیاط رو میلرزوندن?? ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
بفرما دختره واسه دوس پسرش کادو پلی استیشن میخره، اونوقت من یبار به زیدم گفتم پول خورد داری واسه اب معدنی❓ خودشُ زد به بیهوشی از دهنش کف اومد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻪ ﺣﮑﻤﺘﯿﻪ ﮐﻪ... ﻫﻢ ﺑﯿﮑﺎﺭﻡ، ﻫﻢ ﻭﻗﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﺮﺳﻢ...❗️?? تازه خسته ام میشم...????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
کاربر انجمن
Jul
1,330
124
148
Tehran
وضعیت پروفایل
تخفیف جالب صاحب یک کافی شاپ به مناسبت ولنتاین : دوس دخترت رو بیاری : 20 درصد همسرت رو بیاری : 45 درصد و اگه جرات کردی هردو رو همزمان بیاری رایگان?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا