تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد کاربران نقد رمان خاطرات فرشته مرگ | سارا عسکریان

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Dec
3
2
3
سلام خسته نباشید.
شمارا بخاطر داشتن ذهنی خلاق و نگرش عالی‌تون تحسین می‌کنم.
خب اول از همه باید بگم که خلاصه و مقدمه‌ی داستان خیلی خوب همینطور اسم رمان که هم‌خونی خوبی با داستان داشته.
قبل اینکه به متن داستان بپردازم یک نکته‌ای رو خدمتتون بگم تا اصلاحش کنید
در قسمتی از متن سایز قلم باهم هم‌خونی نداشت که من اون قسمت رو کپی کردم تا بهتون بگم (آی دختر، زود برو آبشار یه لیوان شیرعسل بیار.
-چشم قربان.
پلک‌هام رو کمی از هم فاصله دادم و به جوفیل نگاه کردم: ). در این قسمت سایز قلم کوچکتر از قسمت های دیگه هست، که باعث ناهماهنگی و نامنظمی در رمان میشه که امیدوارم تحصیح بشه.
رمان موضوع جالبی داشت‌؛ متن از بافت ادبی و هماهنگی خوبی برخوردار بود، با کمی چاشنی طنزی که داشت و اتفاقاتی که در اون رخ می‌داد داستان رو جالب‌تر می‌کرد و خواننده رو به ادامه ترغیب می‌کرد؛در واقع سیر یک‌نواختی نداشت و با کسالت خواننده نمی‌شود.
رمان از سطح اطلاعاتی خوبی برخوردار بود و اون رو به خواننده انتقال میداد که همه اینها نشانه از تسلط بر قلم و مهارت نویسنده عزیز بود.
فقط چیزی که من بشخصه در اون مشکل داشتم ارتباط با اون بود.ولی خب این تنها مشکل من نبود.و همینطور وقتی نظرات منتقدین عزیز رو می‌خونم فهمیدم اون‌ها هم به این موضوع اشاره کردن‌. که امیدوارم این هم رفع بشه. و نکته دیگه اینکه بیشتر از اینکه به زمین و زمینی کردن داستان به اتفاقاتی و اموری که در آسمون می‌افته دقت کنید و بیشتر به جزئیات و آسمانی بپردازید. که ممکنه داستان رو از این بیشتر جالب و جذاب کنه.
و در آخر باید بگم که همه‌ چیز خوب و عالی بود و امیدوارم به نکاتی که گفته شد به درستی پرداخته بشه.
نویسنده عزیز امیدوارم همچنان موفق و پاینده باشید. منتظر ادامه رمان هستم.
امیدوارم که از نقد من ناراحت نشده باشید.??
زینب عضو تیم کتابخوان✅
سلام این رمان از کجا تهیه کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا