تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد کاربران نقد رمان لغزش | ناسـور

• شروع کننده موضوع تاسیـان
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 539
  • پاسخ ها 12
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Sep
79
192
53
وضعیت پروفایل
به راستی من کیستم؟
سلام سلامت باشید.
خب در را*بطه با نام فکر میکنم شما رمان رو درست مطالعه نکردید چون خب نظرتون بر پایه نظرات "دوستان" هست!
رمان اوایل دیالوگی نداشت که بخواد مونولوگ محور باشه... همشون بدنه خود رمان بودن...
توصیفات... ممنون میشم مفصلا توضیح بدید کهکجاش جای کار داره چون اولین بار بود این ایراد رو شنیدم...
بله یک ایده حتما نیاز به جدید بودن یا نبودنش نداره مهم نحوه انتقالش به خواننده هست
خیلی متشکرم ممنون از وقتی که گذاشتید
سلام

به محض دیدن اسم رمان تو گروه فکر کردم رمان عاشقانه است و این اصلاً ربطی به نظر دوستان نداشت چون بنده اول رمان رو می‌خونم و یه چیزهایی می‌نویسم بعد از گذاشتن نظر خودم نوشته‌های دوستان رو می‌خونم!
در ضمن اوایل که به قول شما بدنه رمان بود ربط این اسم رو به من القا نکرد چون تنها چند صفحه از رمان گذاشته شده بود؛ از اونجایی که فهمیدم برای پیدا کردن ربط اسم باید به خوندن ادامه داد!
متاسفانه یادم نیست توصیف که یه جاهایی از دستتون در می‌رفت کدوم قسمت بود اما به محض دوباره خوندن بهتون میگم!
در مورد ایده هم درست میگید و جای بحث نیست امیدوارم با دوباره خوندن قسمت‌های قبل و پارت‌های جدیدی که گذاشتید نحوه انتقال هم جالب و خوندنی باشه!
موفق باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
1,059
3,284
148
شیراز
وضعیت پروفایل
Engineers don't cry, they build bridges and cross them?
سلام من نقد بلد نیستم ولی خب چندتا از پارتارو خوندم
از اونجایی ک تخیلی و مبهمه برا من جذابه
همین دیگه خسته نباشی?⚘

آخرین ویرایش توسط مدیر:
شاعر انجمن
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
Oct
855
1,548
103
غمی که پایان ندارد...
وضعیت پروفایل
الا بذکر الله تطمئن قلوب
سلام و خسته نباشید به نویسنده‌ی گرامی?
اومدم نظر خودم رو در مورد رمانتون بگم.

رمان‌تون برای من شبیه فیلم سینمایی بود و من هر خط رو که می‌خوندم توی ذهنم مثل فیلم تصورش می‌کردم؛ هر صحنه و شخصیتی مثل گرگ، مَرد، جنگل و...

رمانتون خیلی قشنگ بود و می‌شد فهمید موضوعش چی هست؛ مَردی که در جنگلی در یک غار با یک گرگ زندگی می‌کند و...
همین‌طور عالی ادامه بدید، موفق باشید✨

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا