تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

برترین سرپرست سال ۱۴۰۲
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
2,130
7,932
148
اردکان - یزد
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
نام مجموعه: کابوس افعی
جلد سوم: حسرت در شکوه
نویسنده: فاطمه السادات هاشمی نسب (سادات.82)
ژانر: فانتزی، عاشقانه، معمایی، هیجانی
تاریخ شروع تایپ: 28/7/1402
خلاصه:
کابوس افعی، یک اژدهای عظیم کابوس می بیند، رویایی وحشتناک که تصورش نیز دلهره آور است، اما هنگامی به جنون روانی می رسد که همه چیز حقیقی می شود. هایدرا اکنون می تواند به شکوه برسد، چیزی نمانده است تا حقیقت خود را درک کند، چیزی نمانده است تا بفهمد واقعا چیست و چه کار هایی از دستش بر می آید اما، اینجا خلعی عظیم وجود دارد! آدارایل؛ او مانعیست که یا باید کنار گذاشته شود، یا باید رو به روی مانع ایستاد و شکایت نکرد، به راستی هایدرا کدامین گزینه را انتخاب خواهد کرد؟ مرگ یا عشق؟ مسئله این است!

برای مطالعه رمان کلیک کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر تالار ترجمه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
گرافیست انجمن
Nov
2,379
20,208
193
20
خم یک کوچه?
وضعیت پروفایل
-پس زخم‌هامان چه؟ - نور از محل این زخم‌ها وارد می‌شود!
58932_2cd1f758b5974a1b1c7e9cda7c31847c_l5mf.png

با یاد اوس کریم

نویسنده عزیز از شما بابت انتقاد‌پذیری و احترام به نظرات دنبال‌کنندگان رمانتون سپاس‌گذاریم.
خواهش‌مندیم پس از ایجاد تاپیک نقد کاربران مروری بر قوانین ساب نقد کاربران داشته باشید؛

قوانین ساب نقد کاربران

همچنین در صورت بروز هرگونه پرسش یا سوالی می‌توانید در تاپیک زیر مطرح کنید؛

تاپیک پرسش و پاسخ

نویسنده ارجمند شما نیز می‌توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را در تاپیک زیر با ما به اشتراک بگذارید؛

تاپیک جامع انتقادات و پیشنهادات تالار نقد

یاحق
|تیم مدیریت تالار نقد|

آخرین ویرایش:
نویسنده انجمن
نویسنده رسمی
Jul
568
94
103
با سلام خب امسال سال سومه که من با این نویسنده جوان و خوش قلم آشنا شدم... خب ایشون با نوشتن چندین رمان توانستند توانایی خودشون رو نشون بدن البته هرکس نقاط ضعف داره و هیچکسی نیست که نشه به اون خورده گرفت اما همیشه باید به سلیقه و نوشتار نویسنده احترام گذاشت هر رمان و داستان و کلا اثری که در ردیف اینها قرار میگیرد مثل بچه‌های نویسندهها میمانند گاهی زیبا و گاهی ممکنه زشت به نظر برسند اما همه آنها مثل همون بچه ها برای هر نویسنده ارزشمند است چرا که برایش وقت گذاشته مدتها با اونها زندگی کرده و هر کدام پایه ها و پله های ترقی اون هستند اونها باعث رشد و پیشرفت اون شدن اگه سراغ بزرگترین نویسندگان و یا نقاشان یا هر هنری دیگر برویم خواهیم دید که بزرگترین و معروفترین اون هنر آثاری داشته اند که قابل دفاع نیستند... اما همون آثار قطعا پله ترقی بوده‌اند... سخن کوتاه کنم و اما کابوس افعی من در همون سه سال با پارت پارت این رمان با نویسنده همراه بودم و باعث افتخار من است...نوع قلم در نوشتار و تصویر سازی از عوالم و موجوداتی که در عالم واقع وجود ندارد...این گونه توصیفات با سایر انواع رمان نویسی فرق اساسی دارد چرا که باید چیزی را توصیف کنی که نه تنها خود ندیدی بلکه بتوانی باور پذیر برای دیگران سازی...رمانهای تخیلی امروزه جزیی از توجهات تجارت کمپانیهای فیلم سازی و کارگردانهای بزرگ قرار گرفته است... و سرمایه های هنگفتی برای ساخت آنها قرار میدهند چرا که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است...من به نوبه‌ی خود به خانم سادات تبریک میگم که با این سن توانسته اند در مسیری قدم بگذارند که احتمال شکستش بسیار است اما ایشون نشون دادن که توانایی این رو دارند که روز به روز بهتر از دیروز باشند... من خودم سالهاست یک موضوع ناب وجالب تخیلی دارم که مغز اصلی اون رو نوشتم اما در فضا سازی و تصویر سازی اون به واقع کمی به مشکل برخوردم پس درک میکنم که کافه نویسندگان بیشتر از دوهزار صفحه ای نوشتن چقدر سختی و شهامت لازم دارد و قطعا خب بدون ایراد هم نیست اما نقاط قوت اون به مراتب بیشتر است کفه ترازوی این اثر به سمت مثبت بیشتر تمایل دارد...امید اینکه روزی هم در کشور ما آنقدر صنعت فیلم سازی رشد پیدا کند تا سازندگان اینگونه آثار شهامت ساخت آنها را در کشور مانیز داشته باشند.خانم سادات امیدوارم در راه و هدفی که داری پاینده و موفق باشی...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
برترین مشاور سال ۱۴۰۲
مشاور انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Sep
29
662
78
فاطمه یکی از وسیع ترین خیالپردازی‌هایی رو داره که تا به حال دیده‌م. حماسی فانتزی از زیرژانرهاییه که دراوردنش دشواره و این تم توی رمان کابوس افعی خیلی خوب کار شده. نزدیک شدن رمان به پایان از نوشتار و روندش مشخصه، آروم داره ما رو به سمت پایانی سوق میده که منتظرش بودیم و امیدوارم با یه پایان درخشان، حق جهانی که خلق کرده رو ادا کنه.

موفق باشی عزیزم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر آزمایشی تالار نظارت رمان+گوینده آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایـشی تالار
شاعر انجمن
ناظر رمان
تیم تگ
منتقد انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
319
2,380
103
سلام به سادات عزیزم
با وجود اینکه از هر مجموعه تونستم پارت‌های پراکنده‌ای بخونم؛ اما در هر صفحه و حتی هر جمله‌ی رمان کابوس افعی هنر شما رو میشه دید‌. تبریک میگم واقعا قلم توانمندی داری و پردازش شخصیت‌ها و نوع دیالوگ‌ها حرفه‌ای هست و منو یاد رمان‌های ماورائی اروپایی میندازه‌. باید بگم ما شاهد تولد نسخه‌ی ایرانی جی کی رو لینگ هستیم.-8-

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Sep
119
263
63
با سلام.
خب من فکر نمی‌کردم ایرانی‌ها اصلاً توان نوشتن یا خلق داستان‌هایی فانتزی یا تخیلی اون هم به این سبک را داشته باشن، چون نوشتن چنین داستان‌هایی یا خلق چنین آثاری کار هر کسی نیست، بی‌شک نویسنده سختی زیادی را کشیده تا تونسته چنین اثری را به وجود بیاره، ممکنه نکات ضعف یا مشکلاتی داشته باشه اما نقاط قوت اون بیشتر هست، نویسنده به خوبی تونسته کاری کنه که خواننده ترغیب به خواندن ادامه داستان بشه و کاملاً حیف که در حال حاضر صنعت سرگرمی و فیلم‌سازی کشور در آن حدی که باید قوی نیست تا از این اثر جالب و عالی فیلم یا سریالی بسازه، بی‌شک اگر در کشور خارجی مانند آمریکا، اروپا یا جای دیگری بود از این اثر فیلم یا سریال جالبی درست می‌شد، امید به روزی که فیلم یا سریالی هم ازش ساخته بشه. داستان نویسنده داستانی عالی و جالب است شاید نقاط ضعفی داشته باشد اما همان‌طور که گفتم نقاط قوت آن بیشتر است. منتظر ادامه آن و دیگر آثار این نویسنده( اثر صوتی) هستم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده انجمن
نویسنده رسمی
Jul
568
94
103
انرژی!!! دریا که احتیاج به آب نداره.... اما چرا خارج از مزاح دریا ها هم اگه ابرها نبارند و رودها هم جاری نشن کم کم رو به خشکی میرن... یک نویسنده هم مثل همونه مرتب باید قلمش جاری باشه ... یکبار با یک دوست در یک سایت بحث داشتیم از قضا آن شخص نیز در اینجا حضور داره او معتقد بود که باید مرتب نوشت و نقل قولش از نویسنده معروف ویکتور هوگو بود البته من معتقد بودم باید هدفمند نوشت و هر چیزی ارزش نوشتن نداره و مدتی با هم بحث داشتیم... ببین شما توانایی خود را ثابت کردین هم میتونید بنویسید و هم هدفمند باشه ... زیاد به اطراف متوجه نشید... روزی که حافظ غزل میسرائید هرگز به این اندیشه نبود که جزء برترین شعرای تمام قرنها گردد مگه چندتا کتاب نوشت... یا اینکه سعدی هرگز فکر نمیکرد یک روز شعر اون بر سر در سازمان ملل گذاشته شود... مردم عصر اون دو شاعر چندتاشون توان خوندن و نوشتن داشتند و یا اینکه چندتا کتاب شعر اونها در زمان خودشون منتشر شد... پس خود اتکایی بیشتری داشته باشید و سعی کنید به سمت اقیانوس پیش برید موفق باشید نویسنده ارجمند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا