تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد و بررسی نقد و بررسی دلنوشته در هیاهوی سکوت | منتقد: ژاکلین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر هماهنگی
عضو کادر مدیریت
مدیریت هماهنگی
مدیر ارشد
همیار مدیر
نویسنده رسمی
مدرس انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
‌‌

°•●°●•° به نام شکوه‌مندترین نقاد °•●°●•°

82b015_23picsart-23-11-05-23-45-43-705-jpg.293672

نقد بی‌کینه مطمئنا تو را در جهت پیشرفت سوق می‌‌دهد. منتقد، دستت را می‌گیرد و سبب می‌شود که پله‌های ترقی را طی کنی!

نویسنده: @82_Anne Shirley

منتقد: @ژاکلین؛

لینک اثر:

دلنوشته در هیاهوی سکوت

با تشکر

|مدیریت تالار ادبیات |

منتقد ادبی+ طراح آزمایشی وبتون
ناظر رمان
منتقد انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
May
1,614
1,075
133
22
بسم تعالی
نقد دلنوشته در هیاهوی سکوت
نقد شده توسط دیوا لیان

عنوان دلنوشته :
عنوان دلنوشته اولین چیزی است که خواننده با آن روبرو می‌شود و از همین لحاظ می‌بایست دارای ویژگی‌هایی باشد که خواننده را جذب کند.
عنوان دلنوشته باید گیرا و جذاب باشد و با کلمات جدید و متنوع انتخاب شده باشد،
هرچه عنوان جدید‌تر باشد برای خواننده جذابیت بیشتری دارد.
عنوان در هیاهوی سکوت
هرچند که کلمه سکوت تقریبا کلمه‌ای کلیشه تلقی‌می‌شود اما ترکیب ان با کلمات دیگر مانند هیاهو باعث صرف نظر کردن این مورد شده است.
نکته قابل تذکری که در این بین وجود دارد این است که این عنوان برای دلنوشته‌ی دیگری قبلا انتخاب شده است و نویسنده می‌بایسد عنوان دیگری انتخاب کند.
همچنین عنوانی انتخابی باید با محتوا و ژانر دلنوشته تطابق داشته باشد،
ژانر و موضوع اصلی دلنوشته عاشقانه و تراژدی هستند که با کمی تامل در عنوان می‌توانیم به ارتباط ان با این دو ژانر پی ببریم.
همچنین عنوان دلنوشته باید از اندازه مطلوبی برخوردار باشد؛ پیشنهاد می‌شود از انتخاب عنوان‌های طولانی خودداری شود چرا که عنوان‌های طولانی ماندگاری کمتری در ذهن خواننده دارند.
در هیاهوی سکوت عنوانی سه قسمتی محسوب می‌شود و جزو عنوان‌های طولانی دسته بندی می‌شود.
*** عنوان انتخابی باید حتما بدلیل این‌که نویسنده دیگری هم دلنوشته‌ای به این نام دارد تعویض شود

ژانر :
ژانر یک دلنوشته بیانگر این موضولع می‌باشد که دلنوشته چه نوع احساساتی را در بر می‌گیرد.
ژانرهای انتخابی نویسنده عاشقانه، اجتمایی و تراژدی هستند.
درواقع نویسنده به این موضوع اشاره می‌کند که دلنوشته موضوعی عاشقی همراه با اندوه و مشکلات اجتمایی است.
در قدم اول تمامی ژانرهای انتخابی می‌بایست با دلنوشته ارتباط کامل داشته باشند و به حد تناسب احساسات مرتبط در دلنوشته دیده شوند.
ژانرهای عاشقانه و تراژدی به راحتی در دلنوشته قابل مشاهده بود اما اثری از ژانر اجتمایی دیده نشد.
این موضوع هم عیان است که هدف اصلی دلنوشته دور از ژانر تراژدی است.
همچنین ترتیب نوشتاری ژانر باید رعایت شود؛ ابتدا ژانر اصلی سپس ژانرهای فرعی
ژانر اصلی دلنوشته عاشقانه می‌باشد و ژانر فرعی آن تراژدی که متأسفانه نویسنده این ترتیب نوشتاری را رعایت نکرده است!
جلد :
جلد یک اثر طبیعتا باید مرتبط با دلنوشته مد نظر زده شود.
برای جلد نویسنده باید عکس انتخابی خود را مرتبط با موضوع و طوری ارائه دهد که با تمامی ژانرها ارتباط داشته باشد.
همچنین رنگ‌های استفاده شده در جلد، از قبیل رنگ فونت و... باید بازهم مرتبط با ژانر باشد.
متاسفانه عکس انتخابی تنها با ژانر عاشقانه مرتبط بود و فضای شادی نشان می‌داد درصورتی که باید برعکس این موضوع باشد
پیشنهاد می‌شود عکس انتخابی تعویض و درخواست مجدد جلد داده شود.

مقدمه دلنوشته :
مقدمه دلنوشته درواقع چکیده‌ای از احساسات از بکار رفته در داستان است.
مقدمه می‌بایست جامع و کامل باشد و تمامی موضوعات دلنوشته را در بر بگیرد.

دیوانه وار عاشقت هستم اما به هنگام بودنت تنها تر میشوم ،میدانم ک تمامم را تناقض فرا گرفته است ،چطور میشود از عشقی اهورایی دم زد اما خواهان بودن مع*شوق
نبود ؟
اگر این قسمت را به عنوان بخش مقدمه‌ی مقدمه در نظر بگیریم
باید از احساسات خود بیان دارد.
همانطور که در متن فوق از دلنوشته مشاهده می‌شود، نویسنده از احساس خود نسبت به نبود مع*شوق می‌گوید و شدت عشق خود را بیان می‌کند.
حال نویسنده می‌بایست در قسمت دوم مقدمه که به عنوان بدنه تلقی می‌شود دلالیل این احساس را بیان دارد

چطور ممکن است رویایش را در سر بپروری و هر بار از مرور خاطراتش طلوعی دوباره داشته باشی ولی از حضورش مشوش و بی پناه شوی ؟...در نبودت زندگی زیبا نیست
اما بازهم ما در این قسمت شاهد احساسات و شدت عشق عاشق به مع*شوق خود هستیم!
همانطور که بیان شد نویسنده در قسمت بدنه باید دلایل خود را مطرح کند به زبانی دیگر دلیل این عشق یا اتفاقی که موضوع اصلی دلنوشته را در بر می‌گیرد.
در قسمت سوم مقدمه که به عنوان نتیجه محسوب می‌شود نویسنده می‌بایست نتیجه و ته موضوع احساسات و دلنوشته را بیان کند.

اما
زشتی و پلیدی اش دل را نمیزد روحم همچنان ناارام و ازرده است اما هنوز رمقی برای ایستادن هست...
که خوشبختانه نویسنده این موضوع و نتیجه را به خوبی مشخص کرده است.
همانطور که مشخص است نویسنده به طور غیر مستقیم به مع*شوق خود بیان می‌کند که همچنان با عدم وجود تو روح من نا آرام و آزرده است.
مقدمه دلنوشته علاوه بر اینکه باید جامع باشد با موضوع و ژانر هم می‌بایسد تطابق داشته باشد؛
که تا حدودی این موضوع مطلوب است.
منظور از تا حدودی این است که مقدمه با ژانر اجتمایی هیچ ارتباطی ندارد اما با بدنه و محتوا ارتباط مستقیم دارد.
موضوع بعدی که در این قسمت مورد بررسی قرار می‌گیرد اندازه مقدمه است.
پیشنهاد می‌شود مقدمه بین پنج تا ده خط نگارش شود و کمتر یا بیشتر از این مورد باعت ایجاد تداخل می‌شود.
مقدمه بین ۹ خط نگارش شده است و از اندازه مطلوبی برقرار است.

آرایه‌های ادبی :
آرایه‌های ادبی زینت بخش دلنوشته هستند و می‌بایست دلنویس از آرایه‌های ادبی برای دلنوشته خود بهره ببرد.
آرایه‌هایی همچون : تلمیح، کنایه، تشبیه، تضمین و...
استفاده از ارایه‌های ادبی به دلیل این‌ه زینت بخش دلنوشته هستند هرچه بیشتر بهتر هستند
پیشنهاد می‌شود در هر پارت بین دو تا ۳ ارایه‌ی متنوع استفاده کرد.
استفاده از ارایه‌های ادبی در حد مطلوب بود اما بازهم جای کار داشت،
ارایه‌های ادبی تقریبا در بیشتر پارت‌ها دیده می‌شد اما ارایه‌های متنوعی نبودند یعنی یک ارایه برای مثال در چند پارت دیده می‌شد،این موضوع موردی ندارد اما باید از ارایه‌های جدیدتری بهره برد.
همچنین استفاده از ارایه‌های ادبی باید نامفهوم و الکی نباشد و در راستای متن دلنوشته استفاده شده باشند که این مورد در دلنوشته رعایت شده بود.

نگارش :
نویسنده در کنار تمامی موضوعات بالا باید ظاهر دلنوشته خود را حفظ کند
علائم نگارشی و نیم فاصله در کنار املای درست واژگان باید رعایت شود.
متاسفانه علائم نگارشی درست استفاده نشده بود
خیلی قسمت‌ها الکی ویرگول و سه نقطه استفاده می‌شد
همچنین کلماتی که نیاز به نیم فاصله داشتند تا حدودی رعایت شده بود و بقیه نه
همچنین پاراگراف‌بندی دلنوشته و پارت‌ها حتی مقدمه کاملا اشتباه بود.
باید خطوط پشت سرهم نگارش شود و تنها یک فاصله بین ان‌ها باشد نه چندین فاصله
پیشنهاد می‌شود با فونت گندم دلنوشته خود را نگارش کنید.

نکات کلیدی :
۱. حتما اسم دلنوشته خود را تعویض کنید.
۲. ژانر اجتمایی را از ژانرهای خود حذف کنید
۳. درخواست مجدد جلد دهید
۴ . قسمت بدنه مقدمه را درصورت تمایل ویرایش کنید.
۵ .از ارایه‌های بیشتری بهره ببرید‌.
۶ . حتما تاپیک‌های اموزشی علائم نگارشی و نیم فاصله را مطالعه کنید و پاراگراف‌بندی متون دلنوشته خود را اصلاح کنید.

این نقد صرفا جهت بهبود قلم نویسنده انجام شده است.

مدیر هماهنگی
عضو کادر مدیریت
مدیریت هماهنگی
مدیر ارشد
همیار مدیر
نویسنده رسمی
مدرس انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال

نویسنده عزیز، تاپیک تا سه روز آتی به منظور ارائه دفاعیه‌های شما باز است!

@82_Anne Shirley

کاربر انجمن
کاربر انجمن
برترین ارسال کننده ماه
Jan
388
829
93
20
Ahvaz
بسم تعالی
نقد دلنوشته در هیاهوی سکوت
نقد شده توسط دیوا لیان

عنوان دلنوشته :
عنوان دلنوشته اولین چیزی است که خواننده با آن روبرو می‌شود و از همین لحاظ می‌بایست دارای ویژگی‌هایی باشد که خواننده را جذب کند.
عنوان دلنوشته باید گیرا و جذاب باشد و با کلمات جدید و متنوع انتخاب شده باشد،
هرچه عنوان جدید‌تر باشد برای خواننده جذابیت بیشتری دارد.
عنوان در هیاهوی سکوت
هرچند که کلمه سکوت تقریبا کلمه‌ای کلیشه تلقی‌می‌شود اما ترکیب ان با کلمات دیگر مانند هیاهو باعث صرف نظر کردن این مورد شده است.
نکته قابل تذکری که در این بین وجود دارد این است که این عنوان برای دلنوشته‌ی دیگری قبلا انتخاب شده است و نویسنده می‌بایسد عنوان دیگری انتخاب کند.
همچنین عنوانی انتخابی باید با محتوا و ژانر دلنوشته تطابق داشته باشد،
ژانر و موضوع اصلی دلنوشته عاشقانه و تراژدی هستند که با کمی تامل در عنوان می‌توانیم به ارتباط ان با این دو ژانر پی ببریم.
همچنین عنوان دلنوشته باید از اندازه مطلوبی برخوردار باشد؛ پیشنهاد می‌شود از انتخاب عنوان‌های طولانی خودداری شود چرا که عنوان‌های طولانی ماندگاری کمتری در ذهن خواننده دارند.
در هیاهوی سکوت عنوانی سه قسمتی محسوب می‌شود و جزو عنوان‌های طولانی دسته بندی می‌شود.
*** عنوان انتخابی باید حتما بدلیل این‌که نویسنده دیگری هم دلنوشته‌ای به این نام دارد تعویض شود

ژانر :
ژانر یک دلنوشته بیانگر این موضولع می‌باشد که دلنوشته چه نوع احساساتی را در بر می‌گیرد.
ژانرهای انتخابی نویسنده عاشقانه، اجتمایی و تراژدی هستند.
درواقع نویسنده به این موضوع اشاره می‌کند که دلنوشته موضوعی عاشقی همراه با اندوه و مشکلات اجتمایی است.
در قدم اول تمامی ژانرهای انتخابی می‌بایست با دلنوشته ارتباط کامل داشته باشند و به حد تناسب احساسات مرتبط در دلنوشته دیده شوند.
ژانرهای عاشقانه و تراژدی به راحتی در دلنوشته قابل مشاهده بود اما اثری از ژانر اجتمایی دیده نشد.
این موضوع هم عیان است که هدف اصلی دلنوشته دور از ژانر تراژدی است.
همچنین ترتیب نوشتاری ژانر باید رعایت شود؛ ابتدا ژانر اصلی سپس ژانرهای فرعی
ژانر اصلی دلنوشته عاشقانه می‌باشد و ژانر فرعی آن تراژدی که متأسفانه نویسنده این ترتیب نوشتاری را رعایت نکرده است!
جلد :
جلد یک اثر طبیعتا باید مرتبط با دلنوشته مد نظر زده شود.
برای جلد نویسنده باید عکس انتخابی خود را مرتبط با موضوع و طوری ارائه دهد که با تمامی ژانرها ارتباط داشته باشد.
همچنین رنگ‌های استفاده شده در جلد، از قبیل رنگ فونت و... باید بازهم مرتبط با ژانر باشد.
متاسفانه عکس انتخابی تنها با ژانر عاشقانه مرتبط بود و فضای شادی نشان می‌داد درصورتی که باید برعکس این موضوع باشد
پیشنهاد می‌شود عکس انتخابی تعویض و درخواست مجدد جلد داده شود.

مقدمه دلنوشته :
مقدمه دلنوشته درواقع چکیده‌ای از احساسات از بکار رفته در داستان است.
مقدمه می‌بایست جامع و کامل باشد و تمامی موضوعات دلنوشته را در بر بگیرد.

اگر این قسمت را به عنوان بخش مقدمه‌ی مقدمه در نظر بگیریم
باید از احساسات خود بیان دارد.
همانطور که در متن فوق از دلنوشته مشاهده می‌شود، نویسنده از احساس خود نسبت به نبود مع*شوق می‌گوید و شدت عشق خود را بیان می‌کند.
حال نویسنده می‌بایست در قسمت دوم مقدمه که به عنوان بدنه تلقی می‌شود دلالیل این احساس را بیان دارد

اما بازهم ما در این قسمت شاهد احساسات و شدت عشق عاشق به مع*شوق خود هستیم!
همانطور که بیان شد نویسنده در قسمت بدنه باید دلایل خود را مطرح کند به زبانی دیگر دلیل این عشق یا اتفاقی که موضوع اصلی دلنوشته را در بر می‌گیرد.
در قسمت سوم مقدمه که به عنوان نتیجه محسوب می‌شود نویسنده می‌بایست نتیجه و ته موضوع احساسات و دلنوشته را بیان کند.

که خوشبختانه نویسنده این موضوع و نتیجه را به خوبی مشخص کرده است.
همانطور که مشخص است نویسنده به طور غیر مستقیم به مع*شوق خود بیان می‌کند که همچنان با عدم وجود تو روح من نا آرام و آزرده است.
مقدمه دلنوشته علاوه بر اینکه باید جامع باشد با موضوع و ژانر هم می‌بایسد تطابق داشته باشد؛
که تا حدودی این موضوع مطلوب است.
منظور از تا حدودی این است که مقدمه با ژانر اجتمایی هیچ ارتباطی ندارد اما با بدنه و محتوا ارتباط مستقیم دارد.
موضوع بعدی که در این قسمت مورد بررسی قرار می‌گیرد اندازه مقدمه است.
پیشنهاد می‌شود مقدمه بین پنج تا ده خط نگارش شود و کمتر یا بیشتر از این مورد باعت ایجاد تداخل می‌شود.
مقدمه بین ۹ خط نگارش شده است و از اندازه مطلوبی برقرار است.

آرایه‌های ادبی :
آرایه‌های ادبی زینت بخش دلنوشته هستند و می‌بایست دلنویس از آرایه‌های ادبی برای دلنوشته خود بهره ببرد.
آرایه‌هایی همچون : تلمیح، کنایه، تشبیه، تضمین و...
استفاده از ارایه‌های ادبی به دلیل این‌ه زینت بخش دلنوشته هستند هرچه بیشتر بهتر هستند
پیشنهاد می‌شود در هر پارت بین دو تا ۳ ارایه‌ی متنوع استفاده کرد.
استفاده از ارایه‌های ادبی در حد مطلوب بود اما بازهم جای کار داشت،
ارایه‌های ادبی تقریبا در بیشتر پارت‌ها دیده می‌شد اما ارایه‌های متنوعی نبودند یعنی یک ارایه برای مثال در چند پارت دیده می‌شد،این موضوع موردی ندارد اما باید از ارایه‌های جدیدتری بهره برد.
همچنین استفاده از ارایه‌های ادبی باید نامفهوم و الکی نباشد و در راستای متن دلنوشته استفاده شده باشند که این مورد در دلنوشته رعایت شده بود.

نگارش :
نویسنده در کنار تمامی موضوعات بالا باید ظاهر دلنوشته خود را حفظ کند
علائم نگارشی و نیم فاصله در کنار املای درست واژگان باید رعایت شود.
متاسفانه علائم نگارشی درست استفاده نشده بود
خیلی قسمت‌ها الکی ویرگول و سه نقطه استفاده می‌شد
همچنین کلماتی که نیاز به نیم فاصله داشتند تا حدودی رعایت شده بود و بقیه نه
همچنین پاراگراف‌بندی دلنوشته و پارت‌ها حتی مقدمه کاملا اشتباه بود.
باید خطوط پشت سرهم نگارش شود و تنها یک فاصله بین ان‌ها باشد نه چندین فاصله
پیشنهاد می‌شود با فونت گندم دلنوشته خود را نگارش کنید.

نکات کلیدی :
۱. حتما اسم دلنوشته خود را تعویض کنید.
۲. ژانر اجتمایی را از ژانرهای خود حذف کنید
۳. درخواست مجدد جلد دهید
۴ . قسمت بدنه مقدمه را درصورت تمایل ویرایش کنید.
۵ .از ارایه‌های بیشتری بهره ببرید‌.
۶ . حتما تاپیک‌های اموزشی علائم نگارشی و نیم فاصله را مطالعه کنید و پاراگراف‌بندی متون دلنوشته خود را اصلاح کنید.

این نقد صرفا جهت بهبود قلم نویسنده انجام شده است.
سلام عزیزم خیلی ممنون بابت نقد عالی و کامل تون،خب من باید بگم که با اینکه یبار عنوان دلنوشته مو سرچ کردم اما دقت نکردم که ببینم همچین عنوانی تکراری هست یا نه ولی الان متوجه شدم یک کتاب با همین عنوان بود و من سعی می کنم این عنوان رو تغییر بدم فقط ممکنه یکم به زمان بیشترذی احتیاج داشته باشم ،ژانر رو هم قسمت اجتماعیش رو حذف می کنم و اینطوری هم مشکل مقدمه حل میشه و هم ژانر،برای چیدمان متن و علایم نگارشی هم باید بگم حرفتونو قبول دارم اما خودم بلد نیستم درست ویرایش کنم یا رنگ فونت رو تغییر بدم گفتم چون قراره اخر سر توسط ویراستار ویرایش بشه دیگه لازم نیست حتما خودمم ویرایش کنم،به علاوه چون من با سیستم کار می کنم فاصله هایی که باهاش میذارم خیلی با گوشی متفاوته برا همین نظمشون به هم میریزه،حالا اگه براتون مقدوره ویرایش رو بذاریم ویراستار انجام بده و اینکه با نقدتون درمورد جلد هم مو.افقم ،یه عکس دیگه انتخحاب می کنم و درخواست جلد میدم ،درمورد ارایه هاهم ببینید من موقعی که داشتم می نوشتم خودم سعی کردم به این مورد هم دقت کنم اما نمیشد صرفا برای زیبایی بیشتر متن یا استفاده از ارایه های بیشتر چکیده ی اصلی اون پارت رو از دست داد و باور کنید بیشتر از اون جای تغییر ندارن یجورایی دئلنوشته هرچیزیه که از دل برمیاد با اینکه سعی کردم این مورد رو هم رعایت کنم اما بیشتر از این نمی تونم تغییر بدم اگه میشه از این مورد صرف نظر کنید و در اخر حتما به تایک های اموزشی برای یادگیری مراجعه خواهم کرد،بازم ممنون که وقت گذاشتید،قلمتون مانا-8-

ناظر رمان
منتقد انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
May
1,614
1,075
133
22
سلام عزیزم خیلی ممنون بابت نقد عالی و کامل تون،خب من باید بگم که با اینکه یبار عنوان دلنوشته مو سرچ کردم اما دقت نکردم که ببینم همچین عنوانی تکراری هست یا نه ولی الان متوجه شدم یک کتاب با همین عنوان بود و من سعی می کنم این عنوان رو تغییر بدم فقط ممکنه یکم به زمان بیشترذی احتیاج داشته باشم ،ژانر رو هم قسمت اجتماعیش رو حذف می کنم و اینطوری هم مشکل مقدمه حل میشه و هم ژانر،برای چیدمان متن و علایم نگارشی هم باید بگم حرفتونو قبول دارم اما خودم بلد نیستم درست ویرایش کنم یا رنگ فونت رو تغییر بدم گفتم چون قراره اخر سر توسط ویراستار ویرایش بشه دیگه لازم نیست حتما خودمم ویرایش کنم،به علاوه چون من با سیستم کار می کنم فاصله هایی که باهاش میذارم خیلی با گوشی متفاوته برا همین نظمشون به هم میریزه،حالا اگه براتون مقدوره ویرایش رو بذاریم ویراستار انجام بده و اینکه با نقدتون درمورد جلد هم مو.افقم ،یه عکس دیگه انتخحاب می کنم و درخواست جلد میدم ،درمورد ارایه هاهم ببینید من موقعی که داشتم می نوشتم خودم سعی کردم به این مورد هم دقت کنم اما نمیشد صرفا برای زیبایی بیشتر متن یا استفاده از ارایه های بیشتر چکیده ی اصلی اون پارت رو از دست داد و باور کنید بیشتر از اون جای تغییر ندارن یجورایی دئلنوشته هرچیزیه که از دل برمیاد با اینکه سعی کردم این مورد رو هم رعایت کنم اما بیشتر از این نمی تونم تغییر بدم اگه میشه از این مورد صرف نظر کنید و در اخر حتما به تایک های اموزشی برای یادگیری مراجعه خواهم کرد،بازم ممنون که وقت گذاشتید،قلمتون مانا-8-
سلام عزیزم💟
قلمت ماندگار
خیلیم خوبه
دلنوشته شما واقعا دلنوشته زیبا و با احساسی هست
احساسات خیلی خوب تونستید منتقل کنید
ارایه‌های ادبی کلا موضوعی هست ما که به همه دلنویس ها میگیم که بهره ببرند
همونطور که گفتم استفاده شما از این مورد در حد مطلوب بود
حالا اگر فکر میکنی استفاده بیش از این باعث میشه بهم بریزه موردی نیست چون ارایه‌.های ادبی خوب بود
برای اسم هم بله سعی کنید زودتر عوض کنید چون دلنوشته‌ی دیگری هم هست
براب نگارش هم ببینید باکس ادیت یا همون باکسی که پیام تایپ میکنی
بالا یه ایکون A است اون بزنین انواع فونت هارو میاره
موفق باشید

کاربر انجمن
کاربر انجمن
برترین ارسال کننده ماه
Jan
388
829
93
20
Ahvaz
سلام عزیزم💟
قلمت ماندگار
خیلیم خوبه
دلنوشته شما واقعا دلنوشته زیبا و با احساسی هست
احساسات خیلی خوب تونستید منتقل کنید
ارایه‌های ادبی کلا موضوعی هست ما که به همه دلنویس ها میگیم که بهره ببرند
همونطور که گفتم استفاده شما از این مورد در حد مطلوب بود
حالا اگر فکر میکنی استفاده بیش از این باعث میشه بهم بریزه موردی نیست چون ارایه‌.های ادبی خوب بود
برای اسم هم بله سعی کنید زودتر عوض کنید چون دلنوشته‌ی دیگری هم هست
براب نگارش هم ببینید باکس ادیت یا همون باکسی که پیام تایپ میکنی
بالا یه ایکون A است اون بزنین انواع فونت هارو میاره
موفق باشید
ممنون عزیزم چشم به توصیه هاتون عمل میکنم💖
برای اسم دلنوشتم معرکه ی احساس یا کشمکش احساس یا گیر و دار احساس ،کدومشو تایید میکنید؟نمیتونم احساس رو ازشون حذف کنم چون بدون احساس انگار ربطی به دلنوشتم ندارن.
عکس جلدم اگه میشه یکی از همینا انتخاب کنید
-2147483648_-211184.jpg

bb2a95fd8298c292e65297012ca439aa.jpg

f006b96c4e5dcccdfedc012f6958816d.jpg

ناظر رمان
منتقد انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
May
1,614
1,075
133
22
ممنون عزیزم چشم به توصیه هاتون عمل میکنم💖
برای اسم دلنوشتم معرکه ی احساس یا کشمکش احساس یا گیر و دار احساس ،کدومشو تایید میکنید؟نمیتونم احساس رو ازشون حذف کنم چون بدون احساس انگار ربطی به دلنوشتم ندارن.
عکس جلدم اگه میشه یکی از همینا انتخاب کنید
مشاهده پیوست 294363
مشاهده پیوست 294364

مشاهده پیوست 294365
بستگی به نظر شخصی خودت داره💟
ولی به نظر من معرکه‌ی احساس و اخرین عکس

کاربر انجمن
کاربر انجمن
برترین ارسال کننده ماه
Jan
388
829