تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اخبار نقشه عجیب دختر ۱۵ساله برای اخاذی یک میلیاردتومانی از پدر

• شروع کننده موضوع PerS!aN
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 118
  • پاسخ ها 0
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Sep
1,224
734
133
نقشه عجیب دختر ۱۵ساله برای اخاذی یک میلیاردتومانی از پدر/ برای اینکه بتوانم با پسر موردعلاقه‌ام به مسافرت بروم اعلام کردم آدم‌رباها مرا دزدیده اند

🔹چندی قبل خانواده دختری ۱۵ساله به اداره پلیس رفتند و گفتند که دخترشان به طرز مشکوکی ناپدید شده است. آنها می‌گفتند که آخرین بار دخترشان ملینا برای رفتن به کلاس زبان از خانه بیرون رفته و دیگر برنگشته است.
🔹ماموران از پدر ملینا خواستند تا با آدم‌ربایان قرار صوری بگذارد به این بهانه که یک میلیاردتومان پول را آماده کرده است. وقتی وی با مرد تماس گیرنده قرار گذاشت و مأموران در محل حاضر شدند، خیلی زود معلوم شد که همه‌چیز یک نمایش عجیب و ماجرای غیرواقعی بوده است.

ملینا گفت:
🔹با پدرام در فضای مجازی آشنا شدم اما خانواده‌ام خیلی سختگیر بودند و خیلی اجازه نمی‌دادند تا از گوشی موبایلم استفاده کنم. آنها همیشه به من تذکر می‌دادند و دیگر از سختگیری‌هایشان خسته شده بودم.
🔹از سوی دیگر در فضای مجازی و عکس‌های بلاگران می‌دیدم که بقیه دختران چقدر راحت می‌توانند همه جا بروند اما من اجازه نداشتم حتی به خانه دوستانم بروم. این رفتارها موجب شد تا از خانه فرار کنم و پیش پسر موردعلاقه‌ام بروم. سپس نقشه آدم‌ربایی ساختگی طراحی کردم تا از پدرم پول بگیرم و بتوانم با پسر موردعلاقه‌ام به مسافرت برویم اما خیلی زود دستم رو شد./همشهری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا