تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مدیر تالار هنر+مدیر آزمایشی تالار سرگرمی
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
مدیر آزمایـشی تالار
تیم تگ
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
برترین ارسال کننده ماه
Dec
1,918
2,733
133
کِی تابستون می رسه2-28--2-37-

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,227
158
مملکت رو به جایی رسوندن که احساس میکنم اغلب مترجما دیگه از خیر کتاب به نام خودشون ترجمه کنند، گذشتند‌ میان برای موسسات کنکوری برای رزومه دانشجوها تو مصاحبه دکتری کتاب ترجمه می کنند و مقاله می نویسند، اون وقت یه دانشجو بدون اینکه یه کلمه ترجمه کرده باشه یا حتی الفبای ترجمه بدونه صاحب چن کتاب و مقاله میشه و گوی سبقت رو از رقباش می ربایه و اون بیچاره ای که پول نداره و هم سطحش هست، همونجا می مونه ... از اینکه اینقد «پول» قدرت داره، از اینکه طبقه متوسط و ضعیف جامعه تحت سلطه قدرتمندا و ثروتمندا قرار گرفتن آدم حالش بد میشه... بدتر اینکه آدم نمی دونه اگه روزی خودش هم جزو این دو قشر بشه برده قدرت و ثروت میشه یا همینی که هست می مونه...

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
545
1,980
103
17
خیال دور_The MoOn PlAnEt
وضعیت پروفایل
Unavailable
اقای قربانی بله منم همینطور، دلتنگم خواهم که جاودانه بنالم به دامنت شاید که جاودانه بمانی کنارِ من...
ای نآزنین که هیچ وفا نیست با منت..
من چون کبوتری که پرنده در هوایِ تو
،

انقد کودکسالید که سر هر اتفاقی ....؟
خب اگه اشتباه میکردی چی؟! مطمئنم که داری اشتباه میکنی، نشستم ببینم تا کجا میخوای بری، ادامه بده قرار نیست توجیحت کنم میخوام بی ارزشیتو برام ثابت کنی.
،
به کیان ..
به خودِِ نازنین(خودم)

بالا