تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

هوروش بند| گروه موسیقی پاپ ایرانی

Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
1606387823074.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
هوروش، شناخته‌شده با نام هوروش بَند، یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ است. این گروه متشکل از دو عضو به نام‌های مهدی دارابی و مسعود جهانی است. گروه هوروش از بهمن‌ماه ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزهٔ موسیقی آغاز کرد. این گروه پس از رفتن مسعود جهانی از ایران به خارج منتقل شد. البته گفته‌هایی وجود دارد که امکان تشکیل دوبارۀ گروه وجود دارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

مسعود جهانی تنظیم‌کنندهٔ موسیقی پاپ و مهدی دارابی خواننده، اعضای اصلی این گروه را تشکیل می‌دهند. نخستین قطعهٔ رسمی هوروش بند با نام «یاد تو می‌افتم» منتشر شد.
نخستین کنسرت هوروش ۲ شهریور ۱۳۹۶ در جزیرهٔ کیش برگزار شد و پس از آن با اجرای هشت سانس کنسرت در تهران، خود را به‌عنوان یک گروه موفق به مخاطبان شناساند. تهیه کننده برنامه محمد حسین توتونچیان بوده و همچنان برگزاری کنسرتهای تهران و خارج از ایران بر عهده ایشان است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
از جمله قطعات این گروه می‌توان به «آخر منو به باد داد»، «به کی پُز می‌دی»، «ماه دلم»، «خنک شد دلت»، «فاصله نه» و «ماه‌پیشونی» اشاره کرد. تمام قطعات این گروه را مسیح و آرش، حمید فریزند و مهدی دارابی ساخته‌اند. در پنجمین جشن سالانهٔ موسیقی ما با شعار «جشن همدلی اهالی موسیقی ایران» برج میلاد، ترانهٔ ماه‌پیشونی گروه هوروش به‌عنوان قطعهٔ برگزیدهٔ موسیقی پاپ انتخاب شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

ترانه‌شناسی
  • یاد تو می‌افتم
  • مجنون
  • آخر منو به باد داد (موزیک ویدیو دارد)
  • به کی پُز می‌دی
  • ماه دلم
  • عاشقم
  • خنک شد دلت
  • فاصله نه
  • خالیه جای تو
  • تویی دوا
  • مثل من باش
  • خالیه جای تو (ورژن اصلی)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,175
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
  • لیلی بی عشق
  • ماه‌پیشونی (تیتراژ پایانی فیلم لونه زنبور)
  • این قرارمون نبود
  • یه اشتباه
  • عوض کردی
  • خستم
  • مرا دیوانه کردی
  • ترکم نکنیا
  • عاشقم کردی
  • آهای
  • دلم پریشونه (تیتراژ سریال رق*ص روی شیشه)[۱۳]
  • ادامه میدمت
  • شبای نیلوفری
  • چه حالی میشی