تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی | دوره اول

وضعیت
موضوع بسته شده است.
برترین سرپرست سال ۱۴۰۲
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
2,138
8,946
148
اردکان - یزد
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
Negar-1698784614986.png

درود عزیزان، از آنجایی که این روز ها فیلمنامه ی خوب اهمیت زیادی در کیفیت فیلم های سینما و کلا ویدئو های تبلیغاتی دارد تصمیم گرفته شده است تا دوره های آموزشی آن در انجمن کافه نویسندگان برگذار شود. اولین دوره تا چند هفته ی دیگر به پایان می رسد و پس از وقفه ای نسبتا کوتاه، مجدد دوره جدید شروع می شود. پس اگر از دوره اول جا مانده اید، اصلا نگران نباشید، ما هنوز هم هستیم و آماده ایم تا به شما در راه پیشرفت بیشتر صنعت نوشتن و سینما کمک کنیم.
فراموش نکنید که نویسندگان در تمام شاخه ها، ساختمان روح بشریت هستند.

🔹شرکت کنندگان دوره اول:

@D A N I
@mahsa safari83
@melina mediya
@Zizi
@تمنای واژگان
@ژاکلین؛
@شیرازی
@مآهلی

💢توجه داشته باشید که ظرفیت محدود است و در دوره بعدی تنها شش نفر پذیرفته می شوند.

متاسفانه بخاطر مشکل انجمن تاپیک های دفترتمرین حذف شدند، اما برای سنجیدن آموزش، اکنون می توانید لینک تاپیک فیلمنامه هر شرکت کننده را در دفتر تمرین وی ببینید.

توضیحات تکمیلی:

• مدرس دوره خود بنده هستم که مدرک بین المللی فیلمنامه نویسی از انجمن سینمای جوان ایران دارم و در حرفه کارگردانی مشغول به کار هستم.
  • پس از اتمام دوره، فیلمنامه هایی که خیلی کیفیت خوب و ایده های نابی دارند، به کارگردان ها معرفی شده و به مرحله ساخت می رسند.
  • در روی سایت اصلی منتشر شده و یک رزومه عالی برای شما در صنعت نویسندگی به حساب می آید.

آخرین ویرایش:
برترین سرپرست سال ۱۴۰۲
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
Oct
2,138
8,946
148
اردکان - یزد
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا