تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

گفتگوی آزاد یه جمله واسه مخاطب خاصّت بنویس!

مدیرآزمایشی تالار نویسندگان و ادبیات+مترجم آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایـشی تالار
ناظر انجمن
ناظر رمان
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ویراستار انجمن
ژورنالیست انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
Oct
1,686
8,514
148
بوشهر
وضعیت پروفایل
&PERSPOLIS&
برگرد به روزای خوبت دلبر دلم❤️😌

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیرتالاراخبار+صداپیشه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,364
2,153
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
اگر لایقت بودم الان کنار تو بودم ، تو کنار من حیف که لیاقت عشقت رو نداشتم و تو رو ندارم دلبر 🫂❤️‍🩹💔

سرپرست بخش ادبیات + مدیر تالار نقد و کافه ژورنال
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,670
7,336
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
انقدر تو خوابم نیا خیرندیده

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
1,687
1,875
133
24
تهران
قسمت وسرنوشتم بر این بود که این روز همیشه برای من یه روز عادی باشه مثه بقیه روز ها و ملامتی ندارم بر پروردگار خویش و راضیم بر رضایش 🙃 :)
پریروز از سفر داشتم برمیگشتم تو اتو*بو*س به این فک میکردم که چقد تصمیمات خودم و دیگران میتونست حالت های مختلفی تو زندگیم به وجود بیاره اللخصوص تو که خیلی نفوذ و تاثیر بیشتری داشتی روم؛ با اینکه خیلی شاید بهتر از اینا میتونستیم پیش ببریم حالا در هر موضوعی و پیش بره برای هر دومون ولی خو به هر علتی نشد.......... ؛ به این فک میکردم نصفه بهترین دهه زندگانی رف که میبایست بهترین دهه ی آدمی باشه چون واقعیتِ که از 30 به بعد بدن می افته رو سرازیری ؛ داشتم به این فک میکردم که همیشه از بچگی به خودم میگفتم 20 تا 25 بهترین سال های زندگیت خواهد بود و همیشه رویا پردازیم تو این باز بود و حالا انقد سخت و خطی گذشت این 5 سال ؛ از همی الا میدونم 5 سال بعدش حتی از اینم خیلی سختتر خواهد بود: ) ولی خو حداقل دیدم باز تر شده به زندگی ؛تجارب تلخ داشتم و بهتر و پخته تر بعدا میتونم کنار بیام با خیلی چیزا؛ نه گفتن و نه شنیدن رو دیگه سخت نمیکنم بر خودم؛؛ لذ*ت نبردم آنچنان از این نیم دهه ولی حداقل توان سرسخت بودنمو فهمیدم و آرامشی که الا دارم و آرامش قبل طوفان پنج سال بعده :) نمیدونم چجوری پیش برود و حداقل حالم خوبه و همچنان پر انرژیم برای خواستن و تلاش کردن برای هر چیزی.........

نمیدونم امروز جایی دعوتی یا کسی بهت هدیه میده یا نه :) حتی نمیدونم حالت خوبه خوشی کجایی یا چی فقط چون بهت فک کردم ؛ دوس داشتم این آهنگو که از رو تو ساختن برات اینجا بزارم حتی نمیدونم اینجا هستی یا نه......... امیدوارم هر جا که هستی خوش باشی حتی کنارش و ممنونم ازت برا همه چی ؛خندهو دردو سختیو تلاشو نه شنیدنو همه چی که باعث پخته تر شدن شد 🙃🌹

مدیر هماهنگی
عضو کادر مدیریت
مدیریت هماهنگی
مدیر ارشد
همیار مدیر
نویسنده رسمی
مدرس انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال

تا حالا چیزی برات ننوشتم. یعنی دلم نمی‌رفت که برات چیزی بنویسم. الان از ته دلت خبری ندارم؛ شایدم هیچ‌وقت نداشتم.
چند ماهی هست که حتی یه خبر کوچیک ازت ندارم. فقط، یه خواسته ازت دارم. مراقب خودت باش، همین!
‌‌‌

بالا