تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی ᯾مبهم᯾

• شروع کننده موضوع KAFKA
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 784
  • پاسخ ها 108
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
از تاریک ترین روزای زندگی آدم مگه چند نفر خبر دارن؟ انقدر راحت نگو فلانی که خوشه دغدغه نداره، فلانی میتونه با وضعیت روحی داغون تو چشات نگاه کنه و بخنده، و تو حتی حسم نکنی چقدر حالش خرابه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
اگه احتیاج داری بخوابی بخواب، اگه لازم میدونی از آدما برای مدتی دور باشی دور باش، اگه از موضوعی ناراحت میشی درباره‌ش منطقی حرف بزن، اگه جایی که هستی رو دوست نداری تلاش کن تا بتونی از اونجا بری، اگه آدم سمی تو زندگیت داری حذفش کن، اگه چیزی رو دوست داری بخر و حال خودت رو خوب کن، اگه خسته‌ای استراحت کن ولی جا نزن هیچوقت واسه خودت کم نذار، بزار خُلاصش کنم تو باید حالت خوب باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
باید ازت معذرت بخوام که من تنها کسی بودم به حرفات گوش میدادم، در واقع من کسی بودم که بهت اهمیت میدادم، من کسی بودم که حتی وقتی همه بهم میگفتن برو پات وایستادم، من کسی بودم که تو رو با تموم وجودم دوسداشتم حتی وقتی تو هر دلیلی بهم دادی که دوستت نداشته باشم، من تنها کسی بودم که وقتی هیچکس پیشت نموند هم، موندم، اما ازت معذرت میخوام که تو حتی لیاقت یک ذره ازین هارو هم نداشتی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
یک روز میاد که تمام زندگیت از جلوی چشمات میگذره، پس کاری کن که ارزش دیدن داشته باشه.
-جک نیکلسون

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
اگه یکی رو دوست دارین، توی عصبی بودنش دوسش داشته باشین توی بد حالیشم دوسش داشته باشین وقتی هم داره میشکنه و پر از انرژی منفیه، دوسش داشته باشین، وگرنه حال که خوب باشه همه مهربونن و آدم رو دوست دارن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
یکی از قشنگ ترین نامه هایی که خوندم نامه دکتر علی شریعتی به همسرش، موقعی که دعوا کرده بودن بود:
عزیز مهربان بداخلاق صبور تندجوش پرحرف حرف نشنو، بدترین بد و خوب‌ترین خوب، با وی نتوان زیستن، بی وی نتوان بودن، یک جور درهم برهم شلوغ پلوغ قروقاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنم و بی تو نمیتوانم زندگی کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
وقتی با خودم خلوت می‌کنم مثل اینه که بیرون رفته باشم، تو خودم گم می‌شم، گردش می‌کنم، درونِ آدم خیلی بزرگه.
-آنا گاوالدا

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
خبر بد اینه که: تو نمیتونی مردم رو مجبور کنی که دوستت داشته باشن، عاشقت باشن، واست ارزش قائل باشن، تو نمیتونی مردم رو مجبور کنی باهات صادق باشن، تورو بپذیرن و باهات مهربون باشن، تو نمیتونی مردم رو مجبور کنی که تورو درک کنن و احساساتت رو بفهمن، تو همه شرایط خودِ اصلی و واقعیشون باشن، بدون نقاب و تظاهر

خبر خوب اینه که: اصلا اهمیت نداره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا