تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی ᯾مبهم᯾

• شروع کننده موضوع KAFKA
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 784
  • پاسخ ها 108
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
من همیشه آرزو میکنم که یه شب باهم بریم زیر نور ماه دراز بکشیم و دستای همدیگرو بگیریم و به هم قول بدیم که تا آخرش باهم میمونیم، قول بدیم که هیچ چیزی نتونه وفاداری ما به هم رو از بین ببره نه وسوسه و نه هیچ چیز دیگه ای، قلبامون و دستامون همیشه مال هم، و تو هم چفت باشه، بیا به هم دیگه قول بدیم که همیشه مال همیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
جالبه بدونید که طبق تحقیقات روانشناسی هرچه تعداد دفعات بیشتری یک فرد را ببینید او به نظرتان جذاب تر میشود. این پدیده روانشناسی را اثر "مواجهه صرف" مینامند، بنابراین ملاقاتهای بیشتر میتواند باعث جذابیت بیشتر شما در نظر فرد مورد علاقتان شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
آدم های زیادی میان توی زندگیت، جالب اینه که از هر کدوم یچیزی یاد میگیری با یسری ها اوقات خوبی رو میگذرونی از یسری ها تجربه کسب میکنی، پیشرفت میکنی، شکست میخوری، و از یسری ها ناراحت میشی و میشکنی اما مجبور میشی قوی بمونی، میدونی چی میگم نباید زیاد به ادما وابسته شد هیچکس تا تهش و تا ابد کنارت نیست جز خودت اینو بدون که تو مهم ترین آدم زندگیت هستی حتی اگه همه دنیا جلوت وایستادن تو کنار خودت باش.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
کسی که بهتون میگه حالش خوب نیست یا دلیل حال بَدش شمایید یا شما اونی هستید که میتونه حالشو خوب کنه، آدم بی دلیل به هرکسی نمیگه حالم خوب نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
یه جایی باید دست از گذشته بکشی
آمد
بود
خندید
رفت
رو از حافظه ات پاک کنی، یه جایی باید به سرعت خودت رو جمع و جور کنی محکم بزنی توی گوش خودت و بگی به داد خودت برس لعنتی، بلند شو، تو دو بار به دنیا نمیآي.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
مگر نمی‌ دانی بزرگ‌ ترین دشمنِ آدمی فهمِ اوست؟ پس تا می‌ توانی نفهم باش تا خوش باشی.
-علی شریعتی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
برای این مردم، هرگز خودت را تغییر نده، چون اینان هر روز تو را به یک شکل می‌ خواهند، شکل تصورات غلطشان که فکر می‌کنند تنها حقیقت درست جهان است.
-هرتا مولر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
زندگی سر تا تَه درده پس تو قرص باش.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,207
1,550
148
آزا?ی
وضعیت پروفایل
رها شو.
بعضی‌ها می‌ گريند تا فراموش كنند و بعضی‌ها می‌ خندند تا فراموش كنند و بعضی‌ها می‌ خوابند تا فراموش كنند و بعضی‌ها سكوت می‌كنند تا فراموش كنند اما من همه‌ی این چهار مورد را انجام می‌ دهم و فراموش نمی‌ کنم.‌‌
-نزار قبانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا