تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

⇜ طنز های په نه په⇝

• شروع کننده موضوع SHAHIN
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 1,964
  • پاسخ ها 81
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
داشتیم شطرنج بازی میکنیم ! بهش میگم کیش ! میگه یعنی باید شاهو جا به جا کنم ؟ گفتم : په نه په پاشو خودت فرار کن !!!
05.gif
03.gif
01.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
دو تا ماشین جوری به هم زده بودن که هیچی ازشون نمونده بود پلیس اومده میگه مشکلی پیش اومده!!!!گفتم: په نه په زدن به هم ببینن این استاندارد ایمنی که شرکت استاندارد جهانی میده درسته یا نه!!!!!!!!
03.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
گوشام از شدت سرما خوردگي گرفته ميگم گوشام گرفته!ميگه از سرما خوردگيه؟ په نه په از سر و صداي محيط خسته شده داره اين جوري به خودش استراحت ميده!
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
هواپیما تو قلب آسمون موتورش آتیش گرفته، خلبان گفته داریم سقوط میکنیم.دوستم مگه یعنی سقوط کنیم زندگیمون تموم میشه؟ میگم: په نه په می یفتیم تو یه جزیره و سریال لاست رو میسازیم!!!!!!!!
03.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
میرم داروخونه میگم پماد ضد خارش بده میگه واسه خودت میخوای؟میگم نه میگه کسی مریضه؟میگم په نه په این جوونای امروزی رو میبینی حوصله خاروندن خودشونم ندارن
05.gif
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
جلو عابر بانک صف وایساده یارو اومده میپرسه صفه؟ میگه: په نه په ما نخودیم اینجا کاشتنمون تا سبز بشیم!
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
دودورودودود ایران په نه په آفریقا؟
03.gif
05.gif

میگه:والیباله نمیای بریم ببینیم؟؟میگم:والیباله؟ په نه په لیبالش بسته س...حالا میای؟؟!!
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
رفتیم فرودگاه یهو گفت دینگ دینگ دینگ بقلیم میگه الان میگه مسافرین محترم پـَــروازه 125 سوار شن په نه په میگه خلبانه محترم در دست رس نمیباشد لطفآ بعدآ سوار شوید
05.gif

کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله په نه په بفرما کوچه اتوبانه عروسم عجوزه س دیگه...
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا