تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی نفر قبلیت بنظرت چه شکلیه؟!

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
خب برسیم به یه تاپیک جالب! خب روش این تاپیک اینجوری که شما تموم تصوراتتون رو از چهره ی آدم قبلی میگین. مثلا بنظرم چشماش سبزه ابروهاش هشتی موهاش فر و سیاهه قدش کوتاهه و... نفر قبلی هم باید تایید کنه که شما درست میگین یا نه! ببینیم کی تصور بهتری داره!
دعوت میکنم از:
@رز سیاه
@Neko
@زندگی
@Atryssa.RA
@Gisow Aramis
@KIAnaz

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,939
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
خب برسیم به یه تاپیک جالب! خب روش این تاپیک اینجوری که شما تموم تصوراتتون رو از چهره ی آدم قبلی میگین. مثلا بنظرم چشماش سبزه ابروهاش هشتی موهاش فر و سیاهه قدش کوتاهه و... نفر قبلی هم باید تایید کنه که شما درست میگین یا نه! ببینیم کی تصور بهتری داره!
دعوت میکنم از:
@رز سیاه
@Neko
@زندگی
@Atryssa.RA
@Gisow Aramis
@KIAnaz
اهم اهم
@کتایون99
اول خودت شروع کن خواهر چونکه من هنگم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
والا من تنها چیزی ک تو هر را*بطه‌ای صحبتی چیزی بهش فک نمیکنم چهره‌اس!! ولی خب کتایون تو ب نظرم چشمات بایستی سبز یا آبی باشع.. شایدم عسلی!! مو قهوه‌ای..(یا شایدم طلایی..) بینی عملی مانند(ینی عمل نکردی ولی عملی میزنه=| در کل ینی خوجگل!!) قدت هم حس میکنم ی کوچولو کوتاهه.. و اینکه یکم توپر میزنی ن!؟ فک کنم از اون دسته آدمایی هستی ک لپ دارن=|(میمیرم برا گاز گرفتن??)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
تو مطمئنی منو جایی ندیدی نیکو؟! ? ?
در مورد تو بنظرم موهات خرمایی، قدت کوتاه، یکم ظریفی گونه هات استخوانی، چشمات قهوه ای روشن موهات صافه. درست گفتم؟!
والا من تنها چیزی ک تو هر را*بطه‌ای صحبتی چیزی بهش فک نمیکنم چهره‌اس!! ولی خب کتایون تو ب نظرم چشمات بایستی سبز یا آبی باشع.. شایدم عسلی!! مو قهوه‌ای..(یا شایدم طلایی..) بینی عملی مانند(ینی عمل نکردی ولی عملی میزنه=| در کل ینی خوجگل!!) قدت هم حس میکنم ی کوچولو کوتاهه.. و اینکه یکم توپر میزنی ن!؟ فک کنم از اون دسته آدمایی هستی ک لپ دارن=|(میمیرم برا گاز گرفتن??)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
تو مطمئنی منو جایی ندیدی نیکو؟! ? ?
در مورد تو بنظرم موهات خرمایی، قدت کوتاه، یکم ظریفی گونه هات استخوانی، چشمات قهوه ای روشن موهات صافه. درست گفتم؟!
خدایی درست گفتم!!!؟؟?? O-O من فقط حدس زدم..
موهام سیاه.. قدم متوسطه، چشمامم قهوه‌ای سوختس نمدونم شایدم شکلاتی=| موهامم موج داره..

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,939
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
خب بنظرم چشماش قهوه ای تیره اس، صورتش گرد موهاش مشکی، قدش متوسط ابروهاش صافه ?? بینیش نه بزرگ نه کوچیک... هوم همین دیگه
ژوووون قدم ۱۶۰
موهامم خرماییه?چشامم ولا هنگم تو رنگشون یوختابی عسلی تیرس یه وختایی قهویی صافه؟??
ابروهامم کمونیه خواهر صاف نبید ای‌کاش صاف بود نالاتی ها نمیذارن یکمم مظلوم بنظر بیام?دماخم بزرگ نیس کوچکه ???

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
4,685
22,864
218
ژوووون قدم ۱۶۰
موهامم خرماییه?چشامم ولا هنگم تو رنگشون یوختابی عسلی تیرس یه وختایی قهویی صافه؟??
ابروهامم کمونیه خواهر صاف نبید ای‌کاش صاف بود نالاتی ها نمیذارن یکمم مظلوم بنظر بیام?دماخم بزرگ نیس کوچکه ???
قدت کوتاهه
موهات مشکی کوتاه
چشات ن درشت نه کوچیک و قهوه‌ای
صورتت گرده
لب*ات صافه
بینیت خوبه
ابروهاتم عادی و پر
مژه‌هات به اندازه و حالت دار
همین دیگ

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
1,601
4,249
133
شهر خدا
وضعیت پروفایل
بعضی وقتا ادما ی جور برخورد میکنن احساس میکنی یک قاتلی و باید اعدام بشی .
@رز سیاه به نظرم کمی توپول باشه موهاش کوتاه باشه پوستش سفید باشه خودش ی حالت بیبی فیس و بامزه داشته باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
1,601
4,249
133
شهر خدا
وضعیت پروفایل
بعضی وقتا ادما ی جور برخورد میکنن احساس میکنی یک قاتلی و باید اعدام بشی .
@KIAnaz قد بلند باشه مو سیاه که موهاش بلند باشه چشماش معمولی ن کشیده ن درشت لبش نسبتا کوچیک و رنگ پوستشم خیلی سفید نباشه و خیلی سیاهم نباشه ی جورگندمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا