تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی تشکر و قدردانی از کادر مدیریت مجموعه کافه نویسندگان

• شروع کننده موضوع Hosein
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 968
  • پاسخ ها 10
وضعیت
موضوع بسته شده است.
کاربر VIP
کاربر VIP
Apr
495
4,755
119
shiraz
این تاپیک برای تشکر و قدردانی از افرادی زده شده که تماما وقت و انرژی خود را جهت دادن ایده‌های ناب و تلاش برای رشد انجمن کافه نویسندگان صرف کردند،هر چند کلمات محدودند و گویای تشکر من از این عزیزان نیست!​

سرکار خانم @Lady Nuzhan
استراتژی‌های خاص و نظم بی‌اندازه‌ی شما باعث منسجم شدن و پیشبرد بسیاری از مسائل شده... . پیشنهادات شما در این عرصه و اقدامات مفید و اراده و عزم راسختان مسبب بسیاری از موفقیت‌های انجمن کافه نویسندگان شده است! از ابتدای تاسیس انجمن، شخص من را همراهی کردید و از جمله کسانی بودید که به فکر ترک کردن و رفتن نبودید! امیدوارم از این به بعد هم شما را در کنارمان داشته باشیم و من بی اندازه از شما متشکرم! بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه ی جانبه، نهایت سپاس و قدردانی خویش را خدمت شما ابراز دارم.​

جناب آقای @SHAHIN

هر چند تشکر کنم برای بودن شما در انجمن باز هم نمی‌توانم آن شدت از قدردانیم را به شما ابراز کنم! نه تنها معاون منظم و دقیق در کار هستید بلکه دوست خوبی هم برای من بودید! امیدوارم از این به بعد هم نه تنها را*بطه‌ی کاری، بلکه دوستیمان را حفظ کنیم و در آخر از اینکه پشتیبانم در کافه نویسندگان هستید، تشکر می‌کنم! تشکرم به خاطر کمک تو نیست، تشکرم به خاطر معرفتی است که در حقم روا می‌داری.​

سرکار خانم @hadis hpf
گاهی اختلاف نظر و بحث را در تصمیم‌گیری‌ها داشتیم، گاهی هم سراسر اتفاق نظر و لحظه‌های شاد... . از این‌که تمام مدت من و انجمن را حمایت کردید ممنونم! در خصوص تشکر، هر چه بگویم باز کلمات قادر به رساندن آن حجم از احساس من نیست. اندیشه و تلاش شما ارشد صدیق هیچ‌گاه از یاد نخواهد رفت.​
بدین وسیله از تلاش و زحمات مستمر شما تقدیر و تشکر می‌کنم.

سرکار خانم @ری را
از شما برای صبوری در مقابل خواسته‌هایتان تشکر می‌کنم و از این بابت شرمنده‌ام که گاهی نمی‌توانم به موقع آن‌چه که انتظار دارید را برآورد کنم. همچنین از این بابت قدردانم که به هیچ منتی وقت خود را صرف پیشرفت انجمن کافه نویسندگان می‌کنید! از شما ارشد عزیز برای تمامی زحمت‌هایتان، تقدیر و تشکر می‌شود. تقدیر برای شماست که همواره لطفتان رابه من ارزانی داشتید. از زحماتتان بی‌نهایت تشکر میکنم!​

سرکار خانوم @BiJoU
از شما بخاطر تمام زحمت‌ها و سختی‌ها تشکر می‌کنم.درسته اخلاق من تنده و بارها باعث ناراحتی شما شدم اما شما همیشه پشت من بودید و از من حمایت کردید.ممنون

@آتـریـسـا
@DiMond
@نیـاز
@حوسار
@تِلـمـآ
@Frederick

@DoNyA♡Gh
@mahak.hpf
@Mohadeseh.jh
@Lucifer
@HILDA
@Elena
@Alien
@Aramesh
@مآه سآن
@آراه
@.:مریــم:.
@سایــه
@ناسـور
@خط بنفش
@اِلــآی
@الماس
@"مبینـامـ"
@Ava.86
@آراگُــــــــل

@Unbreakable
@Noraidits
@Galaxy
@AftabGardoon
@Romeo
@زینب کدخدا
@Umbra

از همه دوستانی که خالصانه برای رشد و نموی انجمن کافه نویسندگان، لطف و فعالیت بی‌منتشان را خرج می‌کنند، صمیمانه متشکرم...باشد که در کنار هم به اوج پیشرفت و موفقیت برسیم​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,473
12,596
219
سرکار خانم @ری را
از شما برای صبوری در مقابل خواسته‌هایتان تشکر می‌کنم و از این بابت شرمنده‌ام که گاهی نمی‌توانم به موقع آن‌چه که انتظار دارید را برآورد کنم. همچنین از این بابت قدردانم که به هیچ منتی وقت خود را صرف پیشرفت انجمن کافه نویسندگان می‌کنید! از شما ارشد عزیز برای تمامی زحمت‌هایتان، تقدیر و تشکر می‌شود. تقدیر برای شماست که همواره لطفتان رابه من ارزانی داشتید. از زحماتتان بی‌نهایت تشکر میکنم!

حسین چرا اخر تشکر از من علامت تعجب گذاشتی ?

با خوندن قسمت اول و به موقع و این داستانا یاد آخرین های طراحی و رمز عبورم افتادم ?

جدای از شوخی، غافلگیر شدم : ) ممنون از خودت که همیشه در کمااااااال خووووون سردددییییییی همه چیز رو راست و ریست میکنی حتی اگه ما حرص بخوریم از دستت ??

دوست دارم ببینم روزهای بهتری رو در انجمن و خودمم درش نقش داشته باشم ... پس تاجایی که بشه و بزارن میمونم کنار این تیم دوست داشتنی برای ساختن ناب ترین اتفاقات ♥️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]
سرکار خانوم @@BiJoU
از شما بخاطر تمام زحمت‌ها و سختی‌ها تشکر می‌کنم.درسته اخلاق من تنده و بارها باعث ناراحتی شما شدم اما شما همیشه پشت من بودید و از من حمایت کردید.ممنون
جناب ادمین @Hosein ، بسیار مایه‌ی خرسندیست که از رفتار خود آگاهید...
اصلا خواهش میکنم وظیفه بود این حرفا چیه بخدا شرمنده میشم البته اگ قصد و نیت شما واقعا تشکره شماره کارت بدم؟ 1363.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
@Hosein

من واقعا از این همکاری لذ*ت می‌برم، هر مدیری که اینجا ماندگار بوده حالا مدیر های قدیمی زیاد داریم، دلیل این ماندگاری رو در وجود خودتون پیدا کنید جناب مدیرکل، شما به عنوان یک مدیر کل به اندازه‌ای خوب بودید که مدیرها وفا دار بمونن و همچنان در کافه نویسندگان پا به پای شما تلاش کنن.
این اعتماد دو طرفه هست و مدیران و کاربران به شما اعتماد دارن بالاخره هستن مدیر کل هایی که مثل شما نیستن.
کار کد نویسی واقعا مهارت و صبر و حوصله می‌خواد و کار هرکسی نیست و شما هم با استایل های متنوع و یکسری آیتم ها واقعا کم نذاشتید، هزینه هایی که پرداختید و تلاش هاتون توی گرمای تابستون برای دریافت مجوز و رسمی تر شدن کافه ...
برای حفظ آثار نویسنده ها و بیشتر دیده شدن استعداد ها...

@SHAHIN
واقعا خوش برخورد و خوش اخلاق و عادل و منطقی و هرچی صفات خوب هست رو شما دارید، اونطور که شما پشت تیم و کادر هستید هوای همه رو دارید واقعا واقعا تحسین می‌کنم و ممنونم و چقدر واقعا چقدر خوشحالم که یه خانواده‌ی اینقدر صمیمی داریم. اینقدر خوبید آدم گاهی در مقابلتون خجالت زده میشه و نمیدونه خوبی های شمارو چطور باید پاسخ دد.

@BiJoU
خانمِ دوست داشتنی و خوش اخلاق و مهربون مدیر روابط عمومی، دوست داشتنی و قند عسل ما، ممنونیم از روحیه ی عالیت از تمام زحماتی که میکشی ممنونیم قشنگ جان

@ری را
خالق زیبایی و هنر، آخ هنر!
بالاترین درجه رو شما دارید خانم سعیدی‌نیا یک معلم با هزاران مشغله و زندگی متاهلی و هزاران مسئولیت دارن ادامه میدن.
تیمشون فوق العاده و واقعا با استعداد @نیـاز واقعا متشکریم از زحماتتون.

این‌جا استعداد خیلی داریم کافه نویسندگان هرگز به مهارت نویسندگی خلاصه نمیشه بلکه ما استعداد های فوق العاده ای داریم.
در زمینه ترجمه که خانم @hadis hpf واقعا سنگ تمام گذاشتن با تیم فوق العادشون

در زمینه گویندگی:
از سرپرست عزیزش متشکریم. @آتـریـسـا و مدیر عزیز آوا @اِلــآی
حجم پروژه بالاست اما به بهترین شکل با تیم فوق العادشون با صدای فوق العادشون دارن ادامه میدن. خیلی تیم زیاده و نمیشه تگ کرد اما از تک تک تیم و دوستان پر استعداد گوینده متشکریم.
در زمینه میکس کلیپ که من از الان قول رنک جدید تدوینگر رو بهشون میدم واقعا کار پر زحمتیه متشکریم از @سایــه و تیم پر استعداد و خلاقشون
و مدرس و سرپرست بخش کتاب انجمن @تِلـمـآ که یکی از مهم ترین مسئولیت ها به عهدشون هست.
@Romeo خوش برخورد عزیز و @حوسار عزیز که از مدیر قدیمی ماست و واقعا زحمت کشیده به شخصه شاهد زحماتش بودم در هر شرایطی بودن..
@Galaxy @AftabGardoon @Mohadeseh.jh @خط بنفش
@.:مریــم:. @آراه @ناسـور @Aramesh @Alien @HILDA
از همگی متشکریم و
در نهایت از @"مبینـامـ" واقعا متشکریم و خسته نباشید ویژه بخاطر کار کپیست و مسئولیت هایی که به عهده دارن و واقعا نیاز به حوصله هست.

اگر کسی جا موند به این خاطر هست که خیلی تعداد زیاده.

همه در کنار هم تلاش می‌کنیم و همین مسئله زیباست دوستان نامبرده هیچکدوم برای من مثل همکار نیستن و مثل خانواده‌‌هستن.

آخرین ویرایش:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,568
15,436
218
میان ستاره‌ای
همگی خسته نباشید، ممنون از تلاشاتون
کمال تشکر دارم از همه ارشدا، سرپرستا، مدیرا بجززز ادمین(حواسم هست تل دو هفته یبار میای سلام میکنی میری مشکل منو حل نمی‌کنی اصن توجه نمیکنی من چی نوشتم??)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,695
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
منم دوتا پیام بذارم خالی نمونه
@Hosein اینا رو نوشتی که جایزه اینا نخوایم؟?
از همه دوستانی که خالصانه برای رشد و نموی انجمن کافه نویسندگان، لطف و فعالیت بی‌منتشان را خرج می‌کنند، صمیمانه متشکرم...باشد که در کنار هم به اوج پیشرفت و موفقیت برسیم
متاسفانه هیچ‌کدوم از این صفت‌هایی که گفتی برا من صدق نمیکنه بذا همین الان آب پاکیو بریزم رو دستت?
من از اینجا بودن خوشحالم، بهترین ادمینی هستی که میشناسم، اینکه در هرشرایطی حواست هست و هوامو داشتی یکی از دلایلی بود که باعث شد با وجود مشکلات بازم بمونم
خیلی زیاد خوشحالم از اشنایی با اینجا

@SHAHIN فقط اینو بگم، رفاقت رو با انجمن جدا میکنی و این بهترین ویژگی، از حمایت و اینا که واقعا نمیدونم چی بگم =)))

@ری را بهترین طراحی که می‌شناسم و جز بهترین مدیرها، فکر نکنم لازم باشه حسم رو توصیف کنم چون خودت بهتر میدونی، خسته نباشی ?
@hadis hpf عزیزترین? فقط میتونم بگم تیم کتاب با تو اینطور بالا رفت، تا وقتی باشی منم سعی می‌کنم باشم
@Lady Nuzhan خسته نباشید به شما هم، همه ممنونیم از زحماتی که میکشی?

خیلی زیادین واقعا من زبونم قاصره خوبی و اینا رو بگم??، همتون بهترین دوست و و همکار بودین

ممنونم از بچه‌های بخش کتاب که با بد‌اخلاقی بی اعصابی و نبودِ من کنار اومدن و هیچ‌وقت هم اعتراضی نکردن??
@"مبینـامـ" خیلی بی سروصدا کارا رو به بهترین شکل انجام میدی و هیچ وقت لازم نشد من بخوام دخالتی کنم❤
@نارسیســآ واقعا مدیر خوبی بودی و بی‌صبرانه منتظریم برگردی
@ناسـور دوتا از تالارهای مهم انجمن دستته و هیچ وقت نه نگفتی بهم، ممنونیم ازت، همه❤
@Alien توهم خسته نباشی امیر عزیزم با اینکه کنکور داری ولی بازم انجمن و تالار رو فراموش نمیکنی
@نیـاز طراح و گرافیست عزیزمون? خسته نباشی دختر فعال
@DiMond سارا که عزیزه برا همه و مسئولیت پذیرترین عضو انجمن❤
@شکارچی تیم نقد انجمن رو تو بالا بردی و ما واقعا منتظریم که برگردی
@Galaxy و @Romeo ممنونم از اینکه یه مدت مدیر بخش کتاب بودید ??

آخرین ویرایش:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,473
12,596
219
@hadis hpf @تِلـمـآ بنظرم از وقتی تالار رمان دست شما دوتا افتاد همه چیزمحشر شد ... خسته نباشید هر دوتون که برام عزیزترینید ♥️

@Lady Nuzhan نوژان عزیزم ایده هات همیشه جذابن و من اکثر مواقع پایه ی اجراشون هستم ... بمونی برای ما و انجمن ♥️

@BiJoU نگین زیبا که همیشه میانجی هستی بین ما و کاربران با دل و قلب مهربونت .. و نماینده ی کاربران هستی و بودی و به نحو احسنت تو رنکی که هستی داری جلو میری ♥️

و اما تشکر من از تیمم
تیم طراحی که جون میده به تمام اثار شما با جلدهایی که میزنن و کاورهای تبلیغاتی
@نیـاز
@آراگُــــــــل
@مآه سآن
@Sana.mid
@Romeo
@ایوا
@Umbra
@Emerald
@آراه
و طراح های بازنشسته
@نارسیســآ
@حوسار

مرسی که اینقددددر هنرمندید و هربار من رو غافلگیر میکنید با تایپوگرافی های متنوع
و ممنونم ازتون که انقدر اخلاقی با کاربران رفتار میکنید
من داخل گپ ها هستم و به چشم میبینم این مورد رو ...
این شمایید که دارید طراحی رو میچرخونید♥️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
معاونـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
Jun
16,981
59,554
298
33
gilan
وضعیت پروفایل
چو خدا بُوَد پناهت ، چه خطر بُوَد زِ راهت
درود به مدیران محترم و کاربران عزیز مجموعه کافه نویسندگان
@مدیریت موسس محترم و همچنین مدیریت کل انجمن @Hosein و علی عزیز به منظور ارج نهادن به همت وثیق ، تلاش و كوشش ایثار گرانه شما در راستای اهداف مجموعه کافه نویسندگان کمال تشکر رو دارم
@SHAHIN عزیز و رفیق خوبم ، تلاش شما جهت اجرای بهینه امور ، نظم و انضباط ، تعامل سازنده با تیم مدیریت انجمن ، ایجاد جوی صمیمانه در بین اعضا تشکر و قدر دانی میکنم
@ری را
@hadis hpf
@Lady Nuzhan تیم مدیریت ارشد تلاش و همت والای شما عزیزان باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه شده ، به پاس این زحمات ارزنده تقدیر و تشکر میکنم
و همچنین سرپرست های محترم و تیم مدیریت انجمن کافه نویسندگان ، از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه شما عزیزان کمال تشکر رو دارم. برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت و بهروزی در تمام عرصه‌ های زندگی تون دارم
سربلندی و توفیق روز افزون را از ایزد منان خواستارم و سلامتی همراه با طول عمر با عزت را برایتان و خانواده محترمتون دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
انجمن بهونه ای بود که با آدمایی آشنا بشم، که هرچند دورن و غریب اما نزدیک ترین و آشناترین به قلب آدم باشن. شاید روزی برسه که هیچکدوم از ما اینجا نباشیم اما اون چه که قراره باقی بمونه خوبی آدماست.
من فردا نمیگم فلانی کارشو تو تالار درست انجام نمیداد اصلا یادمم نمیمونه مثل تک تک مشکلاتی از سر انجمن گذشت و میگذره.
با خودم میگم خوبی کرد، مهربون بود، خوش اخلاق بود
تا میتونین مهربون باشید و خوبی کنید که هیچ چیز نه فقط در انجمن بلکه توی دنیا موندگار نیست.
و وقتی فکرشو میکنی ارزشیم نداره.

@Hosein
من هیچوقت نگفتم مدیر خوبی هستی،نمیگمم?
همیشه گفتم یه آدم خوب و امنی کسی که میدونم لیاقت این همه زحمت و کارو طی این دو سال داشت، اگه از من خوبی میبینی بخاطر خوبی های خودته، با معرفتی که موندم اینجا، نمک گیرت شدم. و کلام آخر قربونِ داداش

@Lady Nuzhan

فکر میکنم یبار بهت گفتم آدم متفاوتی هستی، حالا که بیشتر میشناسمت بهتر میتونم تحسینت کنم بخاطر این اخلاقت همیشه در تلاشی بهترین خودت باشی چه در کار چه زندگی، و غیر از خوبی چیزی ازت ندیدم. انجمن به آدمی مثل تو بیشتر احتیاج داره، کسی که اینقدر جدی به فکر انجمنه و برای پیشرفتش تلاش میکنه و تایید میکنم مثل یه خانواده کنار همیم تا جایی که انجمن به اوج خودش برسه
و در نهایت باید بگم که خیلی جمعمون رو دوست دارم.
به امید پایداری

@BiJoU
به پاس تلاش‌های گران‌سنگ و ارزشمند و خدمات شایان فرهنگی جنابعالی جهت بالندگی روزافزون‌ درگستره بیکران فرهنگ ایران اسلامی، باید بگم خیلی سوپرایز قشنگی بود و به دلیل جبر در این تاپیک آرامش خودم را نادیده و از شما تشکر میکنم.

@ری را

یکی از بی حاشیه ترین افردای هستی، که تنها به فکر پیشبرد اهداف و کار خودشه،
واقعا خوبه که با وجود مشغله های زندگی و شغلیت هستی کنارمون و پا به پامون زحمت میکشی
از اولین روز های ورودت به انجمن شاهد زحمات و تلاشات بودم و میدونستم درست ترین انتخاب برای ارشد خود شمایی و شایسته بهترین ها.
و اینجا فرصتی شد که ازتون تشکر کنم و بگم قدر دانیم و امیدوارم تا انجمنی باقیه کنار انجمن و بچه ها باشی.

@hadis hpf
با اینکه یکم اخلاق تند داری اما با شناختی که ازت دارم مثل آب زلالی و چیزی ته دلت نیست، وبنظرم عنوان سادگی و یکرنگی هزار چهارصدو باید به تو میدادن.
علاوه بر اون همیشه از اول انجمن زحمت کشیدی و تالار ترجمه رو به اینجا رسوندی، من میدونم پشت این پیشرفت چقدر زحمت و تلاش بوده
ازت متشکرم هم رفاقتی هم انجمنی

@تِلـمـآ
تگت کردم بگم سال ها بعد که انجمنی شاید وجود نداشته باشه بازم تورو به یاد میارم بخاطر تمام لحظاتی که رفیقانه کنارم بودی و انجمنو با وجودت قشنگتر کردی.

و در نهایت

@آتـریـسـا

@DiMond

@نیـاز

@حوسار

@Frederick

@DoNyA♡Gh

@mahak.hpf

@Mohadeseh.jh

@Lucifer

@HILDA

@Elena

@Alien

@Aramesh

@مآه سآن

@آراه

@.:مریــم:.

@سایــه

@ناسـور

@خط بنفش

@اِلــآی

@الماس

@"مبینـامـ"

@Ava.86

@آراگُــــــــل

@Unbreakable

@Noraidits

@Galaxy

@AftabGardoon

@Romeo

@زینب کدخدا
@Umbra

سرپرست و مدیران عزیز

تک تک شما در پیشرفت این انجمن سهم دارین، و در کمال صمیمت و بدون به کار بردن حرف قلنبه سلنبه باید بگم که وجود شما برای ما و انجمن خیلی ارزشمنده و واقعا حیفم اومد تک به تکتون تگ نشید و جداگونه ازتون تشکر نشه، اما تایم کمه و تعداد هم بالا همینم از حسین کپی کردم انشالله که یدونه هم جا نمونده باشه
هرکدومتون به تنهایی شایسته بهترین هایید.
مرسی که هستین و کنار هم یه خانواده زیبا تشکیل دادید.
زحمات شما خارج از دید ما نیست.
و امیدوارم تشکر منو پذیرا باشید. و همچنان دوستان و پر قدرت کنار ما باشید
با آرزوی بهترین ها برای شما

آخرین ویرایش:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,473
12,596
219
@SHAHIN و در آخر مرسی از شما که همیشه پشت هر کار وتصمیمت منطق بوده ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا