تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,694
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
_ دوستِ من : (تگ کنید.) Señorita@
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : ایده هات خیلی خوبن و ذهن خلاقی داری، طرح هایی که نیزنی بی نظیرن
_ اخلاق خوب : صبوری و چیزی هم بلد باشی برای اموزش یا یاددادن به کسی دریغ نمیکنی♥️
_برخورد خوب: اینو بالا جواب دادم??
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : روراست و یک‌رنگی♥️
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : خیلی اروم بودی
_ از نظر ظاهری : ندیدمت=(
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : شخصیت خوبی داری♥️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,694
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @آتـریـسـا
راسدشو بخای ناراحت شدم اینجا تگم نکردی ناسلامتی من اولین دوستت اینجا بودم ولی خ انگار یادت رفته بود?
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : توصیفاتت خوبه و ایده هایی که مینویسی رو دوست دارم
_ اخلاق خوب : اخلاق بد نداری اصلا
فق منو یادت میره?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
اولین بار یکم کلافم کردی ولی وخ گذشت دیدم صحبت باعات خعلی خوبه چون ارومی??
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
من ک الان دلخورم اینا نمیتونم بگم?? ولی صدات ک میشنیدم خیلی خوب بود انرژی میگرفتم
_ از نظر ظاهری : ندیدمت
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : بی معرفتی ولی یک رنگ و روراستی??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @تِلـمـآ

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :
رمانات قشنگن و ایده های خوبی معنولا تو ذهنته ک اکثرا بدور از کلیشه هست مخصوصا روان شناختیاش​

_ اخلاق خوب : خوش برخورد و شوخ طبعیتو دوست دوست دارم​

_برخورد خوب: هعی فکر میکنم به ذهنم نمیاد..دیگ همچی تمومی??​

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : بحثا با تو ثبات نداره..از همچی هست​

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : سر رمان دلبر و گفتگوهایی ک سرش داشتیم خیلی خوب بودن..یا بحث سمی ک با مریم تو اون گپ سمی داشتیم?​

_ از نظر ظاهری : چهره بامزه و نمکی داری?❤​

_ افتخار می کنم تورو دارم چون : شمعدونیا تو نباشی دق میکنن​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @نگین قاسم پور نیگناااا آ آ آ آ (با اکو بخون?)
من دلنوشته ات رو خوندم و متوجه شدم که چقدر قلم پخته‌ای داری و چقدر قشنگ کلمات رو با هم ترکیب می‌کنیو یه مفهوم خوب از متن در میاری استعدادتم خدووو بودن زیاد از حدته? خدو‌ تر از تو نیستتت داوشی منی به مولا
_ اخلاق خوب : خووو ببین خون گرمی و زود با همه صمیمی میشی حواست به همه هست و خیلیم با شخصیت تازشم وکیل اینده‌امونیییی??
_برخورد خوب: اونقدر گرم و صمیمی برخورد می‌کنی که اصلا ادم از صحبت کردن باهات سیر نمیشه و همه‌اش دوست داره بحثو ادامه بده.
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که: تو یه ادم کاریزماتیکی! واقعا دارم می‌گم از همون اول نه تنها به من بلکه به همه حس خوبی دادی و همیشه انقدر خوب بمون?
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : عاا اون روز تو هارت سالم و پاکتو خواستی با هارت سولاخ من عوض کنییییی??
_ از نظر ظاهری : اون چشمای درشت و دلبرت و اون موهای مواج و قهوه‌ای رنگت دله منو برده اصننن
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چون خیلی بی‌ادعایی و غرور الکی نداری بعدشم تو نباشی که نجفیو ضایع کنه؟? مامان پیشیااا?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
_ دوستِ من : @تِلـمـآ فاطیییی
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : خب قلمتو که همه می‌دوننن چقدررر عالیه و اصن جای حرف نداره استعدادت توی مدیریت خیلی خوبه و می‌تونی خیلی دقیق همه حا رو زیر نظر داشته باشی
_ اخلاق خوب : خیلی نمکی و کیوتی?? و مهربونیت همه حا اثبات شده است
_برخورد خوب: من تاخالا رفتار بدی از تو ندیدم حتی با کسایی که اذیتت کردن و مشکل داشتی هم همیشه یه رو و صاف بودی و با همه صمیمی رفتار می‌کنی و نمی‌ذاری کسی تهنا بمونه?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : همیشه خوب رفتار کردی هوامو تا می‌تونستی داشتی?
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : بهت گفتم کتابت چاپ شد با امضا و رایگان میفرستی در خونمون گفتی باشه?? شوخی کردم? ولی باید بفرستیاااا.. اون روز که از دست بچه‌ها ناراحت بودم اومدی از دلم در اوردیییی
_ از نظر ظاهری : یه دختر با چهره‌ی اصیل و نمکی?
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چون تو قلبت پاکه و این کاملا مشخصه❤️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
_ دوستِ من : @تِلـمـآ
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : استعدادت که صد درصد نویسندگیه و تو این زمینه حسابی ترکوندی و قوت قلمتم رمان‌های بی‌نظیرت هستن که همه واقعا حرف ندارن و محشرن❤
_ اخلاق خوب : مهربون و دوست داشتنی و گاهی شیطون و همیشه برای کمک کردن هستی و هیچ وقت کم نذاشتی ❤
_برخورد خوب: همیشه باهام خوب بودی اولین برخورد خوبت راستش تو گفتگو مون بود دیگه اون موقع ها من تازه اومده بودم انجمن و هیچی حالیم نبود کمکم کردی و تنهام نذاشتی?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : خیلی مهربون و دوست داشتنی هستی و هیچ وقت پشت رفیقاتو خالی نمیذاری و همیشه برای کمک کردن هستی و میشه روت حساب کرد و بهت تکیه کرد?❤
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : اولا ک اومدم خیلی تحویلم گرفتی و کمکم کردی و بعدم که دوباره برگشتی سرپرست خیلی مهربونی بودی و برام و منی که همیشه مرخصی بودم رو با صبر و حوصله تخمل میکردی و هیچ وقت بهم نپریدی و همیشه درکم کردی?
_ از نظر ظاهری :?خیلییییییی قشنگی چشات خیلی نازن و کلا همه چی صورتت بهم میان و خیلی ژیگرت کردن❤تازه مماختم خیلی قشنگه نری سمت جراحیاااااا????
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :?چون دوست و رفیق قدیمیمی????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,694
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @ʙʟᴜᴀ ᴄɪᴇʟʟᴏ
دوساعته دارم فکر میکنم چی بگم?
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : من رمانتو چندین پارتش خوندم این مدت و دوستش داشتم، یعنی دنبالش میکردم با توصیفا و فضاسازیا هم میشه لبخند زد هم میشه ناراحت شد
خیلی قشنگ حس‌ها منتقل میشه
_ اخلاق خوب : احساسی و به قول خودمون رفیق باز??
_برخورد خوب: انقد دلم میخاد بشینم مرور خاطرات و کلی حرف بزنم ولی میدونم بی ربطن
تو تنها کسی هستی که خیلی حرفامو بهش گفتم خیلی چیزایی که هیچ وقت هیچ کس تو مجازی نفهمید و برای همون وقت بود.. بعد اینکه دردودل میکردم دیگه به روم نمیاوردی
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : کلا حس خوبی حتا وخ چیز بودیم صبح بخیر و شب بخیرم میگفتم با پیامات حتا تو پروف بقیه میخندیدم
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
اولین بار یادته فک کردم ۱۴ سالته؟?? یه چندتا خاطره مشترک از یه جا داشتی و این دوست داشتنی بود
_ از نظر ظاهری : فقط اینو میتونم فک کنم و لبخند بزنم@____@??
_ افتخار می کنم تورو دارم چون: قراره دوباره بهترین شیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
_ دوستِ من : @Mohadeseh
قلمت خیلی قشنگه و رمان‌های قشنگی مینویسی و توصیفات و کاراکترهایی ک خلق میکنی خیلی جذابن و ایده‌هات عالین?
_ اخلاق خوب : خیلی کیوت و پایه و رو راستی و همچنین خیلی خاصی???
_برخورد خوب:? ووی خدووو همه برخوردات نابن داوشم?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :?خیلی پایه و پر انرژی هستی و همیشه ب ادم انگیزه میدی
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : وقتی برا اولین بار بت گفتم داوش و توهم وایه بودی و پر انرژی خیلی ازت حس خوبی گرفتم و کلا من همیشه کنار تو پر انرژی و پر از حس خوبم
_ از نظر ظاهری : لاو منه??
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : چووون داوش منهههههه????????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
_ دوستِ من : @AftabGardoon
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : استعدادت گویندگی و ترجمه کردنه و همچنین نویسندگی راستش برای اولین بار چن روز پیش اون پا*رتی ک فرستاده بودی رو خوندم و کلا بغضم گرفت و خیلی توصیفاتی ک نوشته بودی قشنگ و واقعی بودن
_ اخلاق خوب : مهربونی و دوست داشتنی و اخلاقت خاصه خیلی خاص مخصوص آفتاب گردونه فقط??
_برخورد خوب:? همیشه باهام خوبی ک همه برخوردات پر از حس خوبه❤
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : چت کردنت خیلی کیوت و خاصه و وقتی باهم حرف میزنیم کنارت حس خیلی خوبی بهم تزریق میشه?
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :? اون روزا ک حالم خیلی بد بود موندی کنارم و کلی حرف زدیم و ارومم کردی داشی منی تو، اون روز فهمیدم چقد خوبه ک داشیم شدی و دارمت و وقتی باهات حرف میزنم و اینکه ازم بزرگتری و درکم میکنی خیلی حس خوبی میده بهم
_ از نظر ظاهری : سعادت دیدن رخ قشنگتو نداشتم??
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :??چون داشی+عافتابگردون خودمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
_ دوستِ من : @نگین قاسم پور
استعدادت اقا خبرنگاریه خیلی زود از چیزی که حتی ما ممکنه اصن بهش توجه نکنیم تو یه اخبار خفن طور در میاری و همه رو باهاش قافلگیر میکنی?اوم قلمتم دلنوشته هات رو خوندم عالی بود هم دخترک پریشان روزگار هم اون اسمش سخته فقط رنگین کمانی شو یادم مونده خلاصه قلم قوی داری ننه‌ی پیشیا?????
_ اخلاق خوب : یادته اوایل اشنایی مون دلبر صدات میزدمــــ؟ اخلاق مهربون و پایه و خفنی داری نگین قلب‌ها?❤
_برخورد خوب:? اینو وقتی یه نخاشی چیز کشیدم???‍♀️اگه یادت باشه نرسیدم و نتونستم تو تاپیکت ذهن های نقاشی شده شرکت کنم و تو گفتگو مون نخاشی ?ولش نمیدونم چجوری نخاشی رو توصیف کنم خلاصه تو برعکس انتظار و توقع‌ام خیلیم ازش خوشت اومد و کلی بهم انگیزه دادی اون برخوردتو هیچ وقت یادم نرفت دلبر❤?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :❤پایه و پر انرژی و خفن طوری و همیشه مهربونی و هوای دوستاتو داری و تنهاشون نمیذاری?
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : همون روز ک نخاشی رو فرستادم دیگه خیلی ازت خوشم اومد❤
_ از نظر ظاهری :?❤بابا خیلی لاوه مخصوصا چشاش?
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :❤خبرنگار ژذاب مون و دوست خوبمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا