تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,702
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
دوست من: @ماه نــاز
استعداد شما: هرچی از قلمت خوب بگم، کم گفتم! یه جوری که ادم نمیتونه بره بخوابه فقط باید بخونه!
اخلاق خوب: خیلی خوب گرم میگیری، از هنه بچه های سایت بهتری و قشنگ ترش اینکه خودت رو نمیگیری و ادم میتونه باهات درد و دل کنه به نظرم یکی توی نویسندگی خیلی موفقی و یکی توی مشاوره!?
برخورد خوب: یجوری با آدم میحرفی، که ادم انرژی میگیره، امیدوار میشه! خیلی قشنگ حرف میزنی عاشق جمله بندیاتم?
دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینکه: دلیلا زیادن، قابل توصیف نیس‌..ولی واقعا ادم کشیده میشه سمت پروفت دلسنگ جونم
رفتاری که اون روز دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد: اون روزه رستوران رو که شب گشنه خوابیدم هیچوقت یادم نمیره..?
از نظر ضاهری: ندیدمت تا حالا، اما اینجوری تصورت میکنم..یه دخت با گیسوهای کمند و مشکی، با چشمانی کشیده که خود را در قلب ها جای کرده است!
افتخار میکنم تورو دارم چون: باعث افتخار منه که جوابمو میدی..باعث افتخارمه که حتی منو میشناسی! احساس میکنم خودت نمیدونی که چقد مهربونی? ما که بیشتر سر شوخی هستیم ولی جدی جدی خیلی قلب پاکی داری کینه ای نیستی جمبه داری ادم میتونه باهات شوخی کنه میتونه درد و دل کنه مبتونه احساسی باشه در کل فوق العاده ای??
مواظب خودت باش??
(مرسی از این تاپیک خوشملتون)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
_ دوستِ من : @.KaTie.

_ قوت قلمِ شما :
قلمِ خوبی داری، خیلی دِلی می نویسی و تشبیهاتت و انتقال احساست خوبه، چند روز پیش یه استوری دیدم ازت تکست نوشته بودی ادبی نبود ساده بود ولی با این حال خیلی قشنگ بود و این نشون دهنده ی قلم زیباته.

استعداد شما :
آشپزی، رمان نویسی، طنز پردازی (تخریب آهنگ هارو یادته؟)

_ اخلاق خوب :
حالتم که بد باشه اخلاقت خوبه ?
خیلی مهربونی خیلی! خاکی هستی.

_برخورد خوب:
موزیک فرستادن هات برام ? تگ کردن من توی استوری، اینا همه مهربونیتو می رسونه، قشنگِ من.

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
قوی... کسی که بدی ببینه خوبی می کنه و بد بودن رو یاد نمیگیره این خیلی ارزشمنده واقعا.

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
ما سر یه جریانی با هم به مشکل برخوردیم ولی بعد بزرگیه شخصیتت رو نشون دادی با اتفاقای بعدش، بخاطر همین خوشم اومد ازت بیشتر از قبل.

_ از نظر ظاهری :
نازی خیلی، پوست سفید، پوستت خوبه خیلی، رنگ چشمات?

_ افتخار می کنم تورو دارم چون :
یکی از قوی ترین دختر هایی ?

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
_ دوستِ من : (تگ کنید.)

@Aramixiya

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :
میدونی تو قلم خیلی خوبی داری پریسا زیاد با قلمت تو ادبیات به دلیل مشغله ی شخصی اونقدر ها روبرو نشدم اما جسارت قلمت زیاده عین خودت گاهی ملموس و لطیف و گاهی جدی میشه که حتی اون جدیتت هم میاد و قلب آدمو لم*س میکنه.

_ اخلاق خوب : پایه و شیطونی، مهربون و همدردی، صبور و یه گوش شنوای عالی هستی. شاید اگر کسی تورو درست نشناسه پی به خوبی بیش از اندازه ات نبره اما تو واقعا همه جوره خوبی... ?

_برخورد خوب: گشاده رویی هات رو دوست دارم اینکه همیشه بی هیچ منتی صاف و یک رنگ هستی رو دوست دارم.

عین خودم واسه مهربون بودن حد و مرزی نداری....

همون روزی که پا پیش گذاشتی برای آشتی کردن من ازت خوشم اومد چون نشون دادی قلبت اونقدر قشنگ و صیقلیه که طاقت بد بودن نداری. اون روز من تو دلم تحسینت کردم...

_ از نظر ظاهری :

چیزی که عیانه چه حاجت به بیانه. تو عشق خوش قلب منی که زیبایی قلبش از چشمای خوش حالتش هم معلومه گیسو کمند منی تو?

چون هیچ کس به این راحتی ها نمیتونه تو دلم جا شه که وقتی میخوام از یه دوست یا یه رفیق درست حسابی حرف بزنم، اون شخص اولین اولویت ذهن پر از تشویشم باشه... این بزرگترین دلیل برای اینه که به داشتنت افتخار کنم که تو گاهی به بهترین نحو ممکن منو کامل میکنی ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
@.:مریــم:.
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : مثل شخصیتت قلم قوی ای داری با توجه به سنت قلمت پخته اس و من نمیدونم چرا اینقدر کم کاری و نمینویسی استعداد فوق العاده ای تو نقاشی داری و نقاشی هات هر بار منو سر ذوق میاره و هر بار بهت تو دلم کلی هزار آفرین میگم.
_ اخلاق خوب : خنده رو بودن و خوش برخورد بودنت. فهیم بودنت و همدردی کردن‌هات و اون حجم از عاقل بودنت گاهی از مخیله آدم هم فراتر میره اونقدر خوبی هات زیاده که الان اینجا نمیشه توصیفش کرد.
_برخورد خوب: همیشه بهترین برخورد رو در مواجهه با منی داری که اکثرا فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینه میدونی من عاشق اون حرص نخور گفتن هاتم. حس میکنم تو به من میگی حرص نخور اما اون لحظه خودت پر از تشویش میشی از دست ناراحتی های من...
هزار و یک دلیل دارم ? مهربونی، سنگ صبوری، خوش خنده ای شیطونی. تو یه جمله تو ورژن کامل تر منی اما کوچیکتر کم سن تر. من گاهی تو تو خودم رو جست و جو میکنم.
همین چند شب پیش که اون جوری حالم بد شد وقتی اولین پیام رو از طرف خودم دیدی وقتی برام نوشتی خوبی؟ یهو چیشد آخه؟ اونجا بود که بیشتر از قبل عاشقت شدم عشق و صمیمیت و نگرانی از تک تک کلماتت می‌چکید و واقعا با خودم گفتم چقدر خوبه دارمت ?ولی اینکه دقیقا کی ازت خوشم اومد برای اولین بار رو نمیدونم چون تو اینقدر تو دل برویی که اولین و دومین بار نداره این حس من به تو...
_ از نظر ظاهری : راستش رو بگم ندیدمت. یه سری تصورات هست خودم ازت دارم بزار همون بمونه ???
هر آدمی تو هر شرایطی به خواهرش افتخار میکنه چرا نداره. شاید تو از من دور باشی شاید ما فقط دو آدم مجازی پشت یه جعبه ی جادویی باشیم اما.... تو پناه تموم بی پناهی های منی وقتی که از همه چی و همه کس فرار میکنم. کاش همه یکی مثل تو داشتن که بتونن بدون ترس براش همه خوشی و غمشون رو تعریف کنن بدون اینکه حتی یه لحظه فکر کنن که ممکنه قضاوت شن ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]
@حوسار

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : ایده های ناب تو قلم و شکل توصیفت فوق العادست، طوریه که من با تموم وجودم درکش میکنم و واقعا عاشق تصورات و ایدهاتم..
همونطور ک همیشه میگم یه حوراعه و یه تصورات نابش??​

_ اخلاق خوب : شیطنت در عینه متانت..عامیانشو پیدا نکردم.
شوخ و گوگولی..بازم تصورات نابت و رفتار صمیمیت.​

_برخورد خوب: خوش صحبتی..خودتو قاطی نمیکنی تا اسمی ازت برده نشه..صداتم خیلی جذابه اینو باید حتما میگفتم?
خلاصه ک انقده خوبی داری حیف میشی و چقد بده ک من دخترم?​

دور از حاشیه ای و با کسیم رودوایسی نداری!
خشک نیستی و باهمه عادی برخورد میکنی و من اینو دوست دارم​

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : ایده های عجیب از فضا بود فک کنم..آخریم سر‌گوشی های قاجاری?​

_ از نظر ظاهری : من ندیدمت..اما فک میکنم فیس بانمکی داشته باشی..ازونایی که واسه همیشه میشه بهشون خیره بود❤​

_ افتخار می کنم تورو دارم چون : همیشه تصورات قشنگت دیدمو عوض میکنه?​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,172
6,090
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]
@صبــا

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : نوشته ای ازت ندیدم..ولی حدس میزنم قلم خاصی داشته باشی چون دختر با استعدادی هستی.
استعدادت تو گوینگی و عکاسی حرف نداره و باید بگم خیلی خیلی عالی صبارا کوچولو​

_ اخلاق خوب : من همیشه بهت میگم گوگولی چون خیلی ملوسی..پیشیه منی..یه پیشی خسته و مهربون و شیطون?❤​

_برخورد خوب: طوری ک رفتار میکنی خیلی خوبه البته اگه خجالتی بودنتو فاکتور کنیم..تو یک عدد کیوت زشتی که من خیلی خیلی میپسندمش​

سوالاتت شیرینه و تعریفاتت از دلنوشتم واقعا منو سر ذوق میاره...در مورد صدای مخملیت نگممممم اصلن??​

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : اولین روزی ک باهات آشنا شدم..دوبار گفتگو زدی برای اینکه بلد نبودی..ازون روز که فهمیدم کوچولویی بیشتر ازت خوشم اومد و همچنان بیشترم میشه​

_ از نظر ظاهری : خب ندیدمت ولی ازین ریزه میزه های بامزه ای..حدسمه??​

_ افتخار می کنم تورو دارم چون : تو کیوت ترین و خوش صدا ترین پیشی هستی ک دارم❤​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
_ دوستِ من : @آتـریـسـا
_ قوت قلمِ شما : دایره لغات گسترده، سوژه های مناسب، توصیفات عالی، پیرنگ خوب، داستانک معماییت عالی بود عالی! شهربند بود دیگه اسمش! ؟
داستانک ترسناکت هم اینقدر خوب نوشته بودی که من تمام صحنه ها جلوی چشمم اومد، خزیدن ریسمان تو اتاق اون دختر تا آتیش گرفتن اون خونه و بدترین قسمت که توی ذهنم مونده خونه ی پیرزن و پیرمرده و بعد اتفاقی که از خونه میاد بیرون برای پیرزن و پیرمرد میفته خیلی وحشتناک بود.

استعداد شما : گویندگی، نویسندگی، داستان نویسی عالی، میدونی دلنوشته هات احساسی نیستن چون حرف دل خودت نیستن فقط حس نمیده، تا روزی ک عاشق شی میتونی فعلا روی داستانک و رمان تمرکز کنی تا عشق رو بچشی و بتونی از دل خودت بنویسی، جمله بندی هات عالی.

_ اخلاق خوب : خاکی و خوش صحبت، مهربون، تا حالا هیچ اخلاق بدی ندیدم و تاحالا هیچوقت ازت دلخور نشدم واقعا هیچوقت. به موقعش شیطونی خیلی زیاد، منی که دیدم می گم.

_برخورد خوب: زود قضاوت نمی کنی، یه شرایطی پیش اومد می تونستی قضاوت کنی و پشت کنی بهم اما نکردی...
وفاداری ?

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : یکی از دلایل کارگاه بود که خیلی باهات خاطره داشتم، و یکی دیگه از دلایلت قضاوت نکردن بود و همینکه رفیق نیمه راه نیستی، میشه بهت اعتماد کرد.

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : همین جریان قضاوت...

_ از نظر ظاهری : ندیدمت.
دوست خیلی خوبی هستی، قدای دلنشینی داری، اخلاق خوبی داری و از هر نظر یه دختر خوب هستی.

آخرین ویرایش:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
_ دوستِ من : @Aramixiya

نویسندگی. ایده‌های ناب. انتقال حس عالی مخصوصا داخل دلنوشته ها که من نمیتونمش الان ? پیرنگ مناسب و...
صدات..‌‌. صدات خیلی ناب و دلنشینه خیلی!

_ اخلاق خوب :
اخلاقت عالیه. مهربون و نکته بین عمل می‌کنی. در کل دوسش دارم?

_برخورد خوب:
بسیار خوش برخورد. در مواقع لزوم خاکی و در مواقع نیاز جدی. رفتارت رو با شرایط هماهنگ می‌کنی ولی اغلب روی رسمیت رو دیدن بچه ها [ به جز من و چند نفر ]
+ از حرص خوردنت توی کارگاه ها از دست ما خوشم میومد ??

کارگاه و اینکه هر وقت مشکلی پیش اومد سعی میکنی تا حد توانت بهم کمک کنی‌ قدردان همدردی ها و همفکری هاتم ?

اینکه به جای دعوا و انداختن بیرون از کارگاه سعی کردی با شرایط کنار بیای و اخلاق و رفتار منحصر به فردت و استادیت که خیلی چیزها یاد گرفتم از کارگاه‌هات.

_ از نظر ظاهری :
بسیار بسیار تاکید میکنم بسیار خوشگلی و ظاهر دلنشینی داری.

پریس مهربونمی =)

آخرین ویرایش:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jul
5,222
2,237
238
_ دوستِ من : @Ms.Rad

نویسندگی، ایده‌های ناب و فضاسازی عالی.. جوری که انگار توی همون فضا هستم و حس میکنم
وقتایی که برای پرورش ایده و ساخت شخصیتات میذاری عالیه..

یخ‌زده، مشنوم و.. ک عاشقشون شدم اما حیف که توی متروکه به ‌‌سر میبره یکیش

_ اخلاق خوب :
عالی و عالی^^
همدل میشه اسمش رو گذاشت؟
کسی که درک میکنه و به دل آدم میشینه

_برخورد خوب:
برخورد دوستانه توی دیدار اول، اکثر اوقات با کسایی که باید شوخ و کسایی هم ک باید جدی

کمک کردی، توی همه‌چی
وقتی حالم خوب نبود،پرورش ایده، انرژی مثبت به تمام معنا و.. ک اصن به ذهن نمیاد چون زیاد بودن:‌)

اکثر اوقات چت میکردیم ولی ن مثل یه دوست..
وقتی بحث نوشتن رمان گروهی اومد وسط و دوتایی شروع کردیم فهمیدم چقدر پشتکار داری و هنوزم اینو حس میکنم

_ از نظر ظاهری :
جذاب و کیوت، خیلی خیلی

_ افتخار می کنم تورو دارم :
چون تمام صفات خوب یه آدم در تو خلاصه میشه^^

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,013
167
19
مشـهد
_ دوستِ من : @Ms.Rad

همیشه گفتم و میگم، تو استعداد خیلی خیلیِ زیادی توی نوشتن داری=) مخصوصا رمانات=) اصلا نگم برات دیگه=) خودت میدونی دا=)

_ اخلاق خوب: شوخ طبع و خون‌گرم مثلِ خودم:‌)
-ایح:>

_برخورد خوب:
صبور>>>>

مثل دوست واقعی هستی=) نه از این فیکا که زیاد پیدا میشه... یجور جواهرِ کمیاب:‌)))

زود اخت شدی باهام=)

_ از نظر ظاهری:
همه چی تمومی دا=) وگرنه برای محمد جون:> انتخابت نمیکردم=)

_ افتخار می کنم تورو دارم چون:
خودمی:‌))) یه نسخه نه؛ دقیقا خودم=)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا