تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

Sep
5,845
14,936
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
_ دوستِ من : @دیـانـا
?????????????
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :
دلنوشته های قشنگی می‌نویسی، موضوع‌هایی که درموردشون مینویسی جدیدا. قلم قویی داری. خیلی دوست دارم قلمت. رو??
_ اخلاق خوب :
وای از اخلاق خوبت کدومشون رو بگم آخه. خیلی خوبی بی‌نهایت خوب و دوست داشتنی و مهربونی. قلبت خیلی پاکه ??
_برخورد خوب:
همیشه قشنگ ترین برخورد رو داشتی صاف و ساده و مهربون و پر انرژی از کنارت بودن لذ*ت میبرم باجی کوچولوم(تو اصلا کوچولو نیستی‌ها کلا دوست دارم کوچولو صدات کنم??)
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
اینکه همیشه مهربون بودی پایه بودی حرفا و رفتارت همه از ته دل بودن خیلی دوست داررررمآ.
و تو هرچی حس خوبه به قلبم هدیه میدی وقتی میگی آبجی و قبلا میگفتی آبجی بزرگه خیلی حس خوبیه کنار تو بودن???
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
آشنایی مون، وقتی گفتی من آبجی بزرگتم خیلی خوشحالم کردی و وقتی صمیمی بودنت رو اخلاق خوب و پاک بودن قلبت و مهربونیتو دیدم بی نهایت ازت خوشم اومد♡~☆
_ از نظر ظاهری :
خیلی نازی خیلی قشنگی ?
چشاتووووووو نگم دیگه دل میبرن فقط زیباترین آبجی کوچیکه ی دنیاییی و قدر خودت رو بدونا???
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :
چون بهترینی?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
گوینده آزمایشی
مقام‌دار آزمایشی
کاربر انجمن
May
303
425
93
_ دوستِ من : @نگین قاسم پور
_ اخلاق خوب : از اخلاقت هرچی بگم کم گفتم
خاکی بودنت، شوخ طبع بودنت.... همین شوخ طبع بودنت بود که منو بیشتر به تو وصل کرد ?
در کل کُلی دوستت دارما?
و تو از اون دسته آدم های ناب هستی
یکی از بهترین های من رفیقی دلسوز و با وجدان ?
مواظب خوبی‌هات باش

بهترین شرایط و جایگاهی که آرزوی قلبِ مهربونت هست رو برایت آرزومندم نویسنده خوبم.??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
_ دوستِ من : @صدف درویش نژاد

_ قوت قلمِ شما : القای احساسات در نوشته ها، خیلی خوب نوشته ها با مخاطب می تونه ارتباط بگیره و آدم می تونه اون احساسات نوشته رو با قلبش لم*س کنه.
استعداد شما : از هنر و گویندگی و نویسندگی، یک پا هنرمند پر استعداد... توی هنر و طراحی استعداد موردی بود که کاملا قابل مشاهده اس.
_ اخلاق خوب : مهربون، مودب، خلاق
_برخورد خوب:تا به حال برخورد بدی ندیدم و صدف جان همیشه محترمانه و مودبانه و البته گرم و صمیمانه صحبت کردی.
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : اینکه مشتاقی، جویایی... جویایی پیشرفتی، طالب موفقیت هستی.
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : خاکی هستی
_ از نظر ظاهری : چشمات خیلی خوشگله، نقصی بنظرم توی صورت و پرتره ات نداری و زیبایی...
چون یک دختر با انگیزه هستی که دنبال موفقیت و بهتر بودنه.

آخرین ویرایش:
معاونت اجرایی بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
7,313
36,571
268
26
کرج
_ دوستِ من : @تِلـمـآ
تو نویسنده فوق العاده‌ای هستی و وقتی یه سوژه رو انتخاب میکنی، تا ته ته اش عالی پیش میری❤️
_ اخلاق خوب :
مهربونی و به درخواست کمک کسی نه نمیگی.
_برخورد خوب:
در برابر هر بی‌تجربه‌گی نویسنده‌ها خیلی صبوری?
به حرفم گوش میدی?
باهام لج نمیکنی و دنبال حاشیه نیستی
اینکه منو میشناسی و بیشتر اوقات ازم دفاع کردی☺️?
_ از نظر ظاهری :
چشم درشت منی?
_ افتخار می کنم تورو دارم چون
چون با انگیزه هستی و من رو هم مجبور کردی تو راه چاپ رمان‌هام قدم بردارم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,697
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
_ دوستِ من : @hadis hpf
واقعا یه نویسنده بی حاشیه هستی، جنایی رو عالی مینویسی و اعتراف میکنم هربار سر هر صحنه توکیو منو شگفت زده میکردی
_ اخلاق خوب :
حامی هستی و اهل پا*رتی هم نیستی?
_برخورد خوب:
همیشه در برابر همه برخوردت خوب بوده و هست حتا وقتی که از سرکار برمیگردی و خسته ای و این نشون از شخصیت خوبت میده♥️
کلا وجودت برا من حس مثبته همیشه از چت کردن باهات خوشحالم
همون وقتی ک تو گپ تلگرام با ریحانه بودیم و یهو حرفی زدی و یه جرقه غیبت ما بود و فهمیدم بی شیل‌و‌پیله‌ای?
_ از نظر ظاهری :
همیشه شیک و مرتبی و قیافت در همه حال قشنگه♥️
خیلی چیزها ازت یاد گرفتم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,697
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @ناسـور
قلمت عالیه مخصوصا توصیفاتت رو من همیشه دوست دارم
توی نوشتن معلومه که استعداد داری?
_ اخلاق خوب :
در همه شرایطی باهام راه میای، گریه میکنم راه میای فحش میدم راه میای میخندم راه میای و هیچ وخ شکایت نمیکنی=)♥️
_برخورد خوب:
با صبر و حوصله به همه جواب میدی و همیشه حتا اگ خسته باشی هم خودتو سرحال نشون میدی تا بقیه انرژی خوب ازت بگیرن
نمیدونم اینو واقعا فق میدونم خعلی یهویی عزیزی
همیشه مودب بودی و حتا درحالت صمیمی هم زیاده روی نمیکردی
_ از نظر ظاهری :
چهره‌ات خعلی به اخلاقت میاد نمد برعکس گفتم یا نه ولی امیدوارم منظور رو رسونده باشم?
مهربونی و با استعداد و همیشه کمک رسان و چقد خوبه که باهات اشنا شدم♥️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
2,560
6,445
193
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @تِلـمـآ
همیشه روی توصیفات احساسات و کشمشک‌های دورنی کاراکتر قوی بودی و همینجوری داری پیشرفت می‌کنی و کلی برات آرزوی خوب دارم?
یقینا مهم‌ترین استعدادت نوشتن هست و مطمئنم یه روزی با عنوان قدرتمند‌ترین‌ قلم‌ها ازت یاد میشه.
_ اخلاق خوب :
خب کلی اخلاق خوب داری که اونی که برای من از همه بولد‌تره اینه که حواست به پیوند‌ها و دوستی‌ها هست و تو جاهای حساس پشتم رو خالی نکردی⚘
_برخورد خوب:
با حوصله با کاراکتر‌های مخالف با اخلاق‌های مختلف رفتار می‌کنی و تا حد امکان سعیت بر اینه که همه رو راضی نگه داری و کسی ازت دلخور نشه.
مهربونی و احساسات رو ارجعیت می‌دی و حس خوبی که ازت منتقل می‌شه... حتی اگه حوصله نداشته باشی باز اون مهربونیه رو نمی‌تونی مخفیش کنی.
یه سری جاها که کم حوصله بودم یا ناراحت بودم درک کردی و مثل همه نیومدی بگی تعریف کن و این تایپ رفتارا... همون که بودی خودش قشنگ بود
_ از نظر ظاهری :
حنا دختری در مزرعه?
دوست خیلی خوبی هستی و همین که من رو تحمل می‌کنی خیلی خوبه?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
2,560
6,445
193
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @نگین قاسم پور
دلنوشته‌هات رو خیلی دوست دارم. اینکه تو دلنوشته علاوه بر محتوا روی آوا هم تمرکز می‌کنی و آدم از خوندنش لذ*ت می‌بره خیلی قشنگه.
استعدادت می‌تونه یک رفیق خوب بودن باشه، یا یک حامی بودن... از همین تریبون از بابت جفتشون ازت ممنونم?
_ اخلاق خوب :
لازم دیدم که این رکن رو دوباره بگم... ذاتا یک حامی هستی و کسی که آدم می‌تونه بهش اعتماد کنه و تو جاهای سخت روت حساب کنه و اکثرا پر انرژی هستی و باعث میشه حس خوبه منتقل بشه.
_برخورد خوب:
همیشه با تازه‌واردا برخوردت خوبه و درسته که من میفهمم ولی حتی وقتی که حالت اوکی نیست و رو مودش نیستی سعی می‌کنی که به بقیه حس خوب بدی
سعی می‌کنی هیچ‌جایی کم نذاری تو هیچ موضوعی و این باعث میشه حس رفاقت بهم بدی و این حسه واقعا خوبه. جدا ازینکه همزادمی بابت این حس خوبه ممنونم ازت?
اینکه بدون اینکه چیزی بگم یا حرفی بزنیم می‌فهمی چمه... بارها شده یهویی بیای بگی تعریف کن من می‌گم چیو؟ میگی روال نیستی و تعریف کن... بعضی اوقات فکر می‌کنم تو خونمون دوربین گذاشتی و ری‌اکتامو می‌بینی.
_ از نظر ظاهری :
گیسای خرگوشی?
پیدا کردن یه رفیق خوب همیشه سخته... ولی من یه رفیق خوب دارم که پشتم بهش گرم باشه و بهت هم حسودیم میشه چون تو منو داری ولی من، منو ندارم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
2,560
6,445
193
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @ماه نــاز
ایده‌هایی که به ذهنت میاد همیشه ناب هستن و آدم وقتی به عمق ایدت نگاه می‌کنه هیچ کلیشه‌ای رو نمی‌تونه ببینه و این که یه ایده کاملا جدید ببینم برام هیجان انگیز و خیلیم مهیجه.
نوشتن یکی از استعداد‌هاییه که با تقویت مشطمئنم می‌تونی پیشرفت کنی و اون بالا بالا‌ها ببینمت. و استعداد بعدیت تو اینه که شنونده خیلی خوبی هستی و آدم دوست داره درباره موضوعات مختلف باهات حرف بزنه?
_ اخلاق خوب :
از خوب‌ترین اخلاقات صبرته. شاید مشکلات باشن ولی اگه مشکلات رو کل دنیا بتونن تاثیر بذارن مطمئنم که تو قوی‌تر از اونی هستی که جلوی مشکلات ک*مر خم کنی. و درگوشی: مدیونی فکر کنی تو این مورد حسودیم میشه.
_ برخورد خوب:
همیشه و تو هر شرایطی تلاشت بر اینه که به طرف مقابلت حس خوبی بدی حتی اگه خودت روال نباشی باز از اون انرژیه درونیه کم نمی‌شه و اولویتت همیشه طرف مقابلته
حس خوب یا بد از باطن آدما میاد و بار‌ها بهت گفتم تو درونت خوبه... فرقی نمی‌کنه تو چه موقعیتی باشی... سخت باشه آسون باشه هرچی که باشه حس خوب درونیت نمی‌تونه خودشو مخفی کنه... حتی اگه خودت بخوای باز ازت حس حوب می‌گیرم و بابت این حسه ازت ممنونم?
تفاهمه? خب سر موضوعات زیادی باهم اختلاف نظر داریم ولی این اختلاف نظر خللی برامون ایجاد نکرده. ته ته ته همه حرفا و موضوعات سر کلیت داستان اتفاق نظر داریم و اینو دوسش دارم
_ از نظر ظاهری :
چشمات درشته و یکم گنگه
خب افتخار هم داره. همه آدما به یکی مثل تو نیاز دارن و قبلا هم گفتم ما اول رفیقیم شاید اتفاقا و پیامد‌ها باعث این نتیجه شد ولی می‌تونم بگم بهت خیلی اعتماد دارم?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
2,560
6,445
193
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @Mr.Soltani
بیبی ازونجایی که جنتلمنیم و خانوما هم مقدم بودن رسیدیم به اینجا... خب لاو آماده کن?
خب راستیتش من قلم تو رو نخوندم ولی قوت قلمت یک جایی چشممو خیلی گرفت. تو نقدنامه‌هایی که می‌نویسی اون کنترلی که روی قلمت داری و فن بیانی که نقد رو به خورد نویسنده می‌دی درحالی که نمی‌دونه از کجا خورده برام خیلی جذابه
استعداد تو مطمئنا نقده. تو ذاتا منتقد آفریده شدی بیب... هوش نقد رو داری و بار‌ها دیدم که تونستی از بی‌نقص‌ترین رمانا یه نقد توپ بدی بیرون... راضیم ازت
_ اخلاق خوب :
اصن تو همه‌جات خوبه بیب من نمی‌دونم اینا چرا سوالای سخت سخت می‌پرسن که... اخلاق خیلی خوبت اینه آدم از همصحبتی باهات هیچوقت خسته نمی‌شه و کلا حرف زدن باهات من یکی رو سر کیف میاره... یقین دارم که دوتایی تو وقت کافی قادریم ساعت‌ها حرف بزنیم بدون اینکه برنامه.ریزی قبلی سر موضوع داشته باشیم.
_برخورد خوب:
صمیمیتت با همه کاربرا باعث شده به راحتی بتونی با هر کسی که فکرشو کنی ارتباط گرم بگیری و در کنار این صمیمیته از حدودت زیاده روی نمی‌کنی و من خیلی این رفتارت رو دوست دارم.
مثلا یهو آنلاین می‌شم می‌بینم که پروف گفتی خب آماده شو که دو پارت کنم? و اونجاست که من میفهمم فهمیدی یه غلطی کردم? من اون حس شیشمه رو بگیرم می‌دونم باهاش چیکار کنم ولی حسه هیچوقت نشده که غلط باشه و اینکه یکی هست که بفهمتت خیلی خوبه?⚘
خیلی پایه و مشتی هستی رفیق. جایی نشد که پشتم نباشی و هوامو نداشته باشی و اینم بدون که تنها کسی که عصبانیت منو دیدی و توانایی کنترلشو داشتی خودتی? و ازینکه می‌فهمی خیلی دغدغه‌هام رو واقعا ازت ممنونم?
_ از نظر ظاهری :
اصن من اینو دیدم بوی پتی بور به مشامم رسید??
و من به قربان تو و حالت جذاب سیبیل‌هایت
یکی ازین رفیقا آدم داشته باشی دیگه چی باید بخواد؟ و یه جمله دیده بودم...سلامتی اون رفیقـی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی‌رسن...?

آخرین ویرایش:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا