تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

⇜ طنز های په نه په⇝

• شروع کننده موضوع SHAHIN
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 1,971
  • پاسخ ها 81
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
رفتم یه مغازه لوازم ورزشی گفتم ببخشید اقا کش دارید؟
گفت :کش ورزشی؟
گفتم :پ ن پ کش شلوار.
یکم نگام کرد خندید رفت واسم اورد.
گفتم این کش ورزشیه؟
گفت :پ ن پ کش شلواره.
دیگه هیچی کم اوردم... من برم یه بلیط واسه ورود به افق بخرم
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
اولی : میدونستی خیلی خری؟!
دومی : په نه په فکر کردی فقط خودت خری!!!
خدایا این هم وطنان شاد رو از ما نگیر :))
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
یکی تو دانشگاه ازم پرسید ورودی چندی؟ گفتم۸۵ همچین با تعجب گفت پس ترم اخری گفتم پـَـ نه پـَـ ترم اولم ولی از آخر اومدم شروع کنم
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
رفتم درمونگاه , منشیه میگه : مریض شمایید؟ گفتم پَــــ نَ پَــــ من میکروبم ,اومدم خودمو معرفی کنم!
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
میگه پتروس کی بود؟همونی که انگشتش رو کرد تو سوراخ سد .میگم پـَـــ نــه پـَـــ یه دهقان فداکار بود که وقتی گرگ یوسفش را خورد، رفت زیر تانک و انگشتشو کرد تو چشم راننده قطار!
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
پدربزرگم فوت کرده تو قبرستونیم دوستم زنگ زده میگه کجایی؟ میگم بهشت زهرا ! میگه واسه چی ؟ میگم واسه پدر بزرگم. میگه اِ ؟ فوت کرده ؟ میگم پـَـــ نَ پـَـــــ تمرینی اومدیم مانور !
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
مامور سرشماری: برای روشنایی منزلتان از نیروی برق استفاده میکنید؟ من: پـَـــ نــه پـَـــ دوتا مشعلدار استخدام کردیم، شبا میان خونمون رو روشنایی میبخشن
05.gif

مامور سرشماری: سرویس بهداشتی داخل منزل هست؟ من: پـَـــ نــه پـَـــ هر کی هرجا دلش خواست خودش رو ول میکنه
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
رفتم سرِ خاكِ مادربزرگم دارم با يه تيكه سنگ كوچولو ميزنم به سنگِ قبرش، خانومه اومده ميگه ميخواى فاتحه بخونى؟ ميگم پـَـــ نــه پـَـــ كليد نياوردم،موندم پشتِ در،منتظرم درُ باز كنه!!
05.gif
03.gif
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,073
16,652
237
رفتیم سر خاک یکی از فامیلامون ساکت نشستیم پسر خاله ام میگه ساکتی!!! پـَـــ نــه پـَـــ بلند شم برات سیا نرمه نرمه رو بخونم
05.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا