تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی گلاره ناظمی | داور فوتسال ایرانی

Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
قضاوت بازی مردان توسط گلاره ناظمی

ظاهراً در مسابقات دانشجویان جهان قضاوت بازی‌های مردان را به عهده داشتید. این کار سخت نبود؟

چرا، خیلی سخت بود، چون برای اولین بار بود که به یک داور زن ایرانی فرصت قضاوت مسابقه مردان را می‌دادند. به خاطر همین هم کار سختی داشتم و استرسم بالا بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
آن هم داور اول و دوم. معمولاً برای مسابقات مردان داور ۳ به زنان داده می‌شد که این بار داور اول و دوم بودم. در کل تجربه خیلی خوب، اما سختی بود، چون استرس زیادی داشتم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
با توجه به این‌که در قزاقستان و ترکمنستان قضاوت مسابقات مردان را به عهده داشتی، فکر می‌کنی در المپیک بوینس‌آیرس هم بتوانی مسابقات فوتسال مردان را قضاوت کنی؟

ان‌شاءالله، با توجه به شرایطی که وجود دارد اگر صلاح بدانند حتماً قضاوت می‌کنم. خودم خیلی امید دارم , و باتوجه به این‌که این مسابقات بزرگترین رویداد فوتسال است تلاش می‌کنم بهترین قضاوت‌ها را داشته باشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
با توجه به این‌که دیگر شرط سن در داوری برداشته شد، فکر می‌کنی تا چه زمانی می‌توانی داوری را ادامه دهی؟

فکر می‌کنم فعلاً پتانسیل این کار را دارم و تا زمانی که توانایی قضاوت خوب را داشته باشم ادامه می‌دهم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
اتفاقات داوری گلاره ناظمی

تا به حال برای قضاوت‌هایت اتفاق بدی افتاده که نتوانی آن را فراموش کنی؟ مثلاً یک اعتراض خیلی شدید و عجیب…

خدا را شکر تا الآن چنین اتفاقی را تجربه نکردم. البته اعتراض همیشه هست. شاید این جمله کلیشه‌ای باشد، اما واقعاً داوران مظلوم‌ترین قشر ورزشی هستند.

تا زمانی که قضاوت‌ها خوب است کسی سراغی از ما نمی‌گیرد، اما کوچکترین اشتباه باعث می‌شود همه بیایند سراغ‌مان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
در کنار این سختی‌ها، بدون شک لحظات خوبی هم تجربه کردی. شیرین‌ترین آن چه بود؟

من فکر می‌کنم لذ*ت‌بخش‌ترین بخش زندگی ورزشی من این است که وقتی صحنه‌ای را قضاوت می‌کنم, و تصمیم سختی می‌گیرم، بعدش مطمئن شوم تصمیم ام درست بوده

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
تا الآن قضاوت‌های مهمی که تعیین‌کننده قهرمانی یا سقوط تیمی بوده، زیاد به من رسیده. در این بازی‌ها هر تصمیمی ممکن است سرنوشت یک تیم را عوض کند و کار واقعاً سخت است،

اما وقتی می‌بینم تصمیماتم درست بوده حس خیلی خوبی به من دست می‌دهد, و لذ*ت‌بخش‌ترین لحظات زندگی‌ام رقم می‌خورد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
بزرگترین دغدغه ورزشی‌ات الآن چه چیزی است؟

(کمی فکر می‌کند) نمی‌دانم. شاید مصدومیت. من قبل از جام ملت‌های آسیا نگران این بودم , که مصدومیت سراغم بیاید، چون قبل از این مسابقات ۳ تا از تاندون‌های پایم دچار پارگی و کشیدگی شده بود. این مسأله باعث شد نگران تست‌هایم باشم، اما من با وجود این مشکل تست‌ها را گذراندم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا