تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی گلاره ناظمی | داور فوتسال ایرانی

Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
وقتی بعد از تست، یکی از داوران مچ پایم را دید که چقدر ورم دارد، باور نمی‌کرد من تمام تست‌ها را گذرانده باشم. او می‌گفت: ما با پای سالم هم به زور تست‌ها را گذراندیم، تو چطور با این پا تست دادی. خودم فکر می‌کنم عشق به داوری باعث شد بتوانم درد را تحمل کنم که بعد از آن هم ۶ بازی را قضاوت کردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
الگوی خاصی در داوری هم داری؟

داوران خوب زیادی داریم. مثلاً آقای فغانی که داور بزرگی است و بازی رده‌بندی جام جهانی روسیه را قضاوت کرد , یا آقای فنایی که در فینال جام جهانی حضور داشت، اما من بیشترین انگیزه‌ام را از برادرم می‌گیرم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
از همدیگر ایراد هم می‌گیرید؟ مثلاً این‌که بازی‌های همدیگر را تماشا کنید و ایراد‌ها را به یکدیگر بگویید…

خیلی زیاد. برای این کار هم معمولاً شر*ط بندی می‌کنیم. مثلاً وقتی صحنه‌ها را مرور می‌کنیم می‌گوییم, هر کس اشتباه کرد باید یک کاری برای طرف مقابل انجام دهد.

من خیلی وقت‌ها شرط هایم را می‌بازم که معمولاً همه آن‌ها را نمی‌دهم، اما وقتی برادرم می‌بازد همه آن‌ها را از او می‌گیرم (می‌خندد).

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
را*بطه گلاره ناظمی با برادرش

با توجه به این‌که هر ۲ مجرد هم هستید، به نظر می‌رسد روز‌های جالبی در خانه داشته باشید…

دقیقاً. در کل من و برادرم ارتباط خیلی خوبی با هم داریم که شغل‌مان هم باعث شد این ارتباط بیشتر هم شود. الآن زندگی‌مان کلاً تحت تأثیر داوری قرار دارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
برای قضاوت هر بازی در لیگ چه مبلغی به داوران پرداخت می‌شود؟

برای هر بازی در لیگ ۱۲۰ هزار تومان. اگر با حق مأموریت باشد یعنی بازی در شهری دور برگزار شود، این مبلغ به ۱۷۰ هزار تومان می‌رسد که باید ۱۰ درصد آن را برای مالیات بدهیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
البته ظاهراً قرار است ۵۰ درصد به این مبلغ اضافه شود که فکر می‌کنم مثلاً ۱۲۰ هزار تومان به ۱۸۰ هزار تومان برسد , که در این گرانی با پول یک فصل داوری، نمی‌شود یک جفت کفش هم خرید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
در نظر بگیرید ۲۰ هفته داوری با میانگین ۱۵۰ هزار تومان، درآمدی ۳ میلیون تومانی دارد , که این ۳ میلیون برای یک فصل واقعاً به هیچ چیز نمی‌رسد. ضمن این‌که ما کفش‌های زیادی در این مسابقات خر*اب می‌کنیم.

الآن داوران مرد برای هر بازی چقدر می‌گیرند؟

فکر می‌کنم هر قضاوت ۳۰۰ هزار تومان باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
تیم مورد علاقه گلاره ناظمی

با این عشقی که به داوری و فوتبال داری، طرفدار کدام تیم هستی؟

کریس رونالدو. من فکر می‌کنم رونالدو علاوه بر بازی‌های خوبی که انجام می‌دهد، توانمندی‌های بالایی دارد که هر بازیکنی ندارد. کسی که بتواند این همه سال در بالاترین سطح آمادگی قرار داشته باشد, واقعاً یک الگوی خوب است و می‌تواند انگیزه زیادی به طرفدارانش بدهد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
هر داور خودش باید به کنفدراسیون فوتبال آسیا برود که مبلغ قضاوت‌هایش را بگیرد؟

نه، هر سال یک نماینده با نامه‌ای معتبر به مالزی می‌رود و پول همه داوران را به صورت نقدی می‌گیرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
یکی دو ماه پیش البته گلاره ناظمی داور دیدار پایانی فوتسال دانشجویان جهان در آلماتی بود, اما المپیک جوانان جهان به مراتب مسابقات بزرگ تری به نسبت بازی های دانشجویان جهان است, و از سویی او در بازی پایانی المپیک جوانان داور اول است در حالی که در بازی آلماتی داور سوم بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا