تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دیالوگ های ناب

مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
خاطراتی که فکر می‌کردم می‌تونم فراموششون کنم اما تازه فهمیدم فرار کردن از چیزی که دوستش نداری چه قدر برای تو زجرآور تر می‌شه. زمانی که دستی‌رو روی صورت احساس کنی همه چیز تمومه! اون موقع هست که می‌فهمی حتی اگر هم کتک بخوری تقدیر‌ت عوض نمی‌شه و یک گزینه برای تو باقی می‌مونه...یک گزینه از جنس عادت...

افسون شرقی
@Marilyn Monroe

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
-ببین! از من به تو چند خط نصیحت! دلت می سوزه بعد خودتم می سوزی. بعد می بینی خاکسترات دود شدن و یه آدم جدید خلق شدی.

لوسیفر
@آیدا نایبی(ماهک)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
-بحث جالبیه شایگان. با اینکه عاشق نشدی ولی از کسی که واقعا عاشق شده بهت وصیت و نصیحت، عشق و علاقه نه نژاد سرش میشه نه سن سرش میشه نه فرهنگ! میاد خرتو می گیره و میگه: بیا بنده خدا! تازه دارم سر عقلت میارم میخوای فرار کنی؟

لوسیفر
@آیدا نایبی(ماهک)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
یک پُک عمیق...درد داشت ولی درمان هم بود...ضرر بود ولی منفعت هم داشت. کلا حالم را خوب میکرد. چیز خاصی نداشت ولی حالم را سرجایش می آورد.

لوسیفر
@آیدا نایبی(ماهک)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
چه کسی گفته خاطره ها شیرین اند؟ اگر برای کسی شیرین است حتما تا به حال طعم شیرین را امتحان نکرده وگرنه هیچ خاطره ای شهد و قند نیست.

لوسیفر
@آیدا نایبی(ماهک)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
اسم این حس رو چی میگن؟ خودمم نمی‌دونم ولی تنها چیزی که می‌دونستم این بود که تموم معادلات شخصیتی من یکی یکی داشت بهم می‌ریخت!

برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
اما یوسف گره ی کراواتش را کشید و آن را از گردنش باز کرد. کراوات را از زیر موهایش و پشت گردن رها رد کرد و موهایش را دم اسبی بالای سرش جمع کرد و با کراوات بست و بعد گفت:
- اصلا کراوات واسه اینه که زن موهاش رو باهاش ببنده.

فریاد‌های در گلو مانده
@م . صالحی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
دلوین - برگرد خونه، بزار من برم. موندن من با هیچکس فایده‌ای نداره. من فقط برای همه دردسرم؛ برای تو هم دردسر شدم. تو دینی به من نداری! ممنون بابت همه چی... .

آیهان - من نمی‌تونم نبودنت رو تحمل کنم. اگر واسه هر‌کسی دردسری، که نیستی، واسه من یه دنیای پر از آرامشی!

برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا