تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دیالوگ های ناب

مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
دله دیگه یهویی از یکی خوشش میاد، واسه یکی می‌لرزه! ولی خوب می‌دونه کِی و کجا عاشق کی بشه!
-آیهان

برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
اما قلب بی زبون‌ترین بود و منطق هم نداشت...!

_ آیهان_
برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
پیدا کردن کسی که بتوانم دوستش داشته باشم؟ حتی فکر کردن به آن هم می‌توانست ، حس قشنگ و شیرینی داشته باشد، ولی ممکن نبود.
نه ممکن نبود من نمی توانستم به کسی علاقمند شوم،اما از تنهایی هم خسته بودم.
دلم می خواست آن حسی که در زندگی ام کم بود را تجربه کنم.
طنین موزیک بار دیگر در گوشم پیچید :
"آره تورو پیدا می کنم... "
شاید هم...
شاید هم روزی آن آدم پیدا شد!

دژاووی یک احساس
@Gisow Aramis
@هیوم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
- اگر تو باعث حال خوب یه آدم باشی و مطمئن باشی که تو فقط می‌تونی خوبش کنی، اون‌وقت در برابرش مسئول می‌شی!

برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
میدونی، قشنگ‌ترین چشم‌ها چشم‌هایی هستن که توشون برق عشق باشه... . چشم‌های تو هم امشب از برق عشق قشنگ‌تر شده؛ هر چند خودت ممکنه متوجه نشی!

بزرخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
391
4,282
103
نگاه سبز سیاوش پر خشم در چشمانش نشست و گفت:
- راست گفتن اگه تو روی آدم بدهکار بخندی یه روزی طلبکارت می‌شه. تو همون بدهکاری بودی که طلبکار شدی. تقصیر منه. بعضی از آدما رو نباید بهشون فرصت داد و بلندشون کرد. باید پا گذاشت روشون و از روشون رد شد.
رمان: فریادهای در گلو مانده

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
- آدم‌های خشک مغز همیشه فرزندانی گمراه و بی دست و پا بار میارن.
برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
همانجور با خودم شطرنج بازی میکردم. یک سرباز به مهره ی اسب گذشته میزدم؛ گذشته مهره ی فیلش را جلو می آورد و وزیر صفحه ی شطرنجم را به بیرون می انداخت.

لوسیفر
@آیدا نایبی(ماهک)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
همه فکر می‌کنند دیابلو قاتله اما نه اون یک قهرمانه!
ما داریم عدالت رو پس می‌گیریم. برای نابود کردن شیطان باید شیطان بشی!

-آنا-
من دیابلو هستم!
@hadis hpf

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
می‌دونی آیهان‌، من میگم هر آدمی واسه خودش یه سیاره داره و آدرس اونو هیچ کس جز خودش نداره؛ وقتی ناراحت باشه میره تو سیاره‌اش و درش رو روی خودش می‌بنده. این‌که کِی در اون سیاره باز بشه و یه آدم جدید ازش بیرون بیاد، یکی که قوی باشه و پوست کلفت‌تر، به این بستگی داره که چقدر بقیه درکت کنن و خودت هم بخوای که از اونجا بیرون بیای. هر چی تنهائیت و غصه‌هات بیشتر باشه لولای در سیاره‌ات هم خسته‌تره. اما یه روز میاد که در اون سیاره باز می‌شه و یکی ازش بیرون میاد که با لبخند اون آدم قوی و جدید رو به همه نشون می‌ده. یکی که واسه تحمل همه‌ی دردهایی که کشیده به خودش تبریک میگه و واسه شکست دادن دردهاش به خودش پاداش میده. به خودش خوب زندگی کردن و بی‌وقفه تلاش کردن و لذ*ت بردن رو هدیه میده.

پ.ن: یکمی طولانیه ولی خیلی جذابه؛ می‌ارزه به خوندنش!

-ارمیا-
برزخ جهنمی
@star shadow

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا