به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان خوش آمدید!

در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید.

متون و دلنوشته [مَـــــــــردِ مَـــن♡]

مَردَم، بعضی ترانه‌ها را می‌توان بارها و بارها گوش داد و بعضی انسان‌ها را می‌توان بارها و بارها دوست داشت. صدای تو ترانه‌ای است که دوست دارم بارها و بارها گوش دهم و تو آنی هستی که بارها و بارها دوستت دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
چه لطیف است حس آغازی دوباره، و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است روزی که بودن با تو را آغاز کردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مردِ خوبِ من! بعضی‌ها خیال می‌کنند دوست داشتن ساده است خیال می‌کنند باید همه چیز خوب باشد تا بتوانند کسی را عاشقانه دوست داشته باشند اما من می‌گویم دوست داشتن از زمانی شروع می‌شود که خنده‌هایت بغض شود و یادت برود بگویی:«دوستت دارم». در آن روزهای ابری و طوفانی دوستت دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مردِ مغرورِ من! رایحه خنده‌هایت را روی پیراهنم بریز. پروانه‌ای از حنجره‌ات آرام آرام از پیله‌اش می‌شکوفد و بهار نارنج در رگ‌های خاکستری‌ام می‌دود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مردِ مهربانِ من، تا پیش از تو هیچ‌کس نتوانسته بود مرا این اندازه خوشحال کند. هیچ کس به شیرینی و دلربایی تو ندیده‌ام و مطمئنم هرگز نخواهم دید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نمیدانستم برایت کهنه شده ام ، هنوز مدتی نگذشته که برایت تکراری شده ام
مهم نیست ، برای همیشه تو را از یاد میبرم ،قلبم هم نخواهد، خاطرت را خاک میکنم
تو نبودی لایق من ، تو نبودی عاشق من ، میمانم با همان تنهایی و غم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مردِ خوبِ من! چقدر خوشبختم که تو به زندگی من هستی. کاش کلمه‌ها می‌توانستند نشان دهند که علاقه‌ام به تو چه بی‌نهایت است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مهربان‌ترینم! نمی‌توانم به تو فکر نکنم. در همه لحظاتی که کنار تو هستم یا از تو دورم، همه فکر و ذکر من به تو اختصاص دارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
همه‌چیز تمامِ من! خواستم برایت هدیه بگیرم. گل گفت: که مرا بفرست که مظهر زیباییم. برگ گفت: که مرا بفرست که مظهر ایستادگی ام. بید گفت: که مرا بفرست که مظهر ادبم که همیشه سر به زیر دارم. به فکر فرو رفتم و سرم را به زیر انداختم. به ناگاه قلبم را دیدم که بهترین چیز در زندگیم است. به ناگه فریاد زدم که قلبم را می‌فرستم چون او خود زیباست، مظهرایستادگی.ست و سربه زیر و با نجابت است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
دست مرا بگیر و مرا با خودت به اعماق کهکشان عشق ببر. بگو که مانند بی‌کران بودن کهکشان‌ها عشق ما نیز تمامی ندارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
در لحظه‌های تنهایی‌ات روی تمام مهربانی‌ام حساب کن. خستگی‌هایت را به دست‌هایم بسپار.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
هرگاه پیش من هستی، نمی‌خواهم سر هیچ کار دیگری بروم. می‌خواهم تا ابد بنشینم و چشم‌هایت را نگاه کنم. تا عمق چشم‌هایت را نگاه کنم تا مطمئن شوم بی‌نهایت دوستم داری.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مردِ من، تو بهترینی. به خاطر همه خوبی‌هایت ممنونم. تو فرشته نجاتی فرشته مهربان من. بهترین روز زندگی‌ام را در کنارت تجربه کردم. تو مهربان‌ترین همسر دنیایی. امیدوارم لایق این همه عشق تو باشم. عاشقانه دوستت دارم، همه هستی من و نور زندگی من.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
از آن روزی که به تو پایبند شدم و قسم وفاداری خوردم، هر دم و بازدمم به یاد تو و به نام تو بوده است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مردِ من، فقط تویی که می‌توانی آرزوهای مرا برآورده سازی. در دنیا آرزویی ندارم جز اینکه مهربان باشی و به من لبخند بزنی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مامانم میگه مرد اونیه که چشمش دنبال زن و بچه مردم نباشه، خوب کار کنه و تن پرور نباشه. صدای عربده ش چهارتا خونه اونورتر نره و از غذا ایراد نگیره. مرد باید صبح زود بره سر کار و شب برگرده خونه. به نظر مامانم مرد شبیه بابامه. مقتدر ولی مهربون
دوستم میگه مرد باید جذاب باشه، قد بلند و ورزیده، صدای خش داری داشته باشه و موقع حرف زدن یه ابروشو بده بالا و همیشه با لنکروزش بیاد دنبالت ببرتت خرید! دوست من تو رویاهاش دنبال یه مرد اینجوری میگرده.
خواهرم میگه...

متن حنانه اکرامی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
چگونه می شود عاشق بودنت را عاشق نباشم!
وقتی تو در هر نفس نفس زدنم با منی ،
و مرا هر آن وقت که بخواهم ، خواهانی ،،، مرد من.....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
و من از تمام دنیا
مردی را دیوانه وار می پرستم که تماما مرد است...
نه صرفا یک جنس مذکر
حتی وقتی او را ازرده ام،با گرمای دستانش شعله های عشقمان را گرم تر میکند
وبا لبخند دلبرانه اش قلبم را نوازش می دهد.
مرد من مردیست که مردانگی اش غرور زنانه ام را به پایش میریزد
مرد من نهایت ارامش من است
وقتی بی بهانه دوستت دارم را به زبان می اورد
او دوست داشتنی ترین در زندگی من است
و من با هر تپش قلبم
دوستش دارم ️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مرد من جانم تازه میشود
وقتی مردانه در گوشم میگویی
خودم مواظبت هستم

️️️...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مرد من ،همسر مهربانم
بابت همه روزای قشنگی که برام ساختی، بابت همه اون آرزو هایی ک برام خاطره کردی، بابت جون دوباره ای که بهم دادی هزار بار ممنونم... اولین سالگرد یکی شدنمون مبارک زندگیم..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

چه کسی این موضوع را خوانده است (مجموع: 0) دیدن جزئیات

عقب
بالا