تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی [ بهش بگو ... ]

مدیرآزمایشی تالار نویسندگان و ادبیات+مترجم آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر آزمایـشی تالار
ناظر انجمن
ناظر رمان
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ویراستار انجمن
ژورنالیست انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
Oct
1,675
8,499
148
بوشهر
وضعیت پروفایل
&PERSPOLIS&
میدونی من یه برگم رو به مرگم تو منو دادی به باد!

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jan
3,130
3,226
158
یعنی اگه ضربب هوشی انیشتین رو داشته باشی باز یه اسکولی .‌.‌. میری متن یه جای دیگه که نوشتی بر میداری یه کلمه اش تغییر میدی به هوای اینکه کسی شک نکنه خودتی، بعد به خیال خودتم فکر می کنی دیگران شک نمی کنند تویی؟! من که دیگه نیستم ببینم چه غلطی می کنی فقط خوب میدونم آخرش به خاطر این اسکول بازی هات کله ت به سنگ می خوره ... چقد تو خنگ بازی در میاری آخه لعنتی🙃🙃

آخرین ویرایش:
▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
875
5,020
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
به من غبطه نخور عزیزم، تو می‌تونی برای یه گل کاکتوس کوچیک غبطه بخوری یا یه چکاوک آزاد قشنگ، یه در چوبی یا یه پنجره‌ی دوجداره که در برابر باد و طوفان هم مقاومه ، می‌تونی برای یه نخ سیگار بهمن یا یه مورچه غبطه بخوری، اما به حال من و سن و سال من نه!

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
875
5,020
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
یعنی اگه ضربب هوشی انیشتین رو داشته باشی باز یه اسکولی .‌.‌. میری متن یه جای دیگه که نوشتی بر میداری یه کلمه اش تغییر میدی به هوای اینکه کسی شک نکنه خودتی، بعد به خیال خودتم فکر می کنی دیگران شک نمی کنند تویی؟! من که دیگه نیستم ببینم چه غلطی می کنی فقط خوب میدونم آخرش به خاطر این اسکول بازی هات کله ت به سنگ می خوره ... چقد تو خنگ بازی در میاری آخه لعنتی🙃🙃
فکر کنم می‌دونم کیو میگی. لعنت بر سارقین ادبی.

بالا